Diskusijos

Zir.lt :: Diskusijos :: Vėjo jėgainės :: Vėjo jėgaines mentys.

<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
klausimas del menciu
Eiti į puslapį  1 2 3 4 5
Moderatoriai: Admin, Adas, Windpower, dziugas, xaker
Autorius Pranešimas
vyga
Pr Vas 04 2013, 09:01
Užsiregistravęs dalyvis #1738
Prisijungta: Pn Geg 13 2011, 09:48

Vieta: Rietavas
Pranešimų: 31
Pala,pala,sparno storis prie tvirtinimo yra tokio storio,o toliau intensyviai plonėja iki 0,5cm.Todėl manau kad nanuskris,be to ,kaimynų neturiu arti.Dėl stabdžių dabar suku galvą.
Į viršų
zam0lskis
Pr Vas 04 2013, 09:09
Užsiregistravęs dalyvis #1170
Prisijungta: Kt Bal 15 2010, 04:21

Vieta: Kalabybiskis
Pranešimų: 3169
asnchronini varkli ant asies galo uzmesk. uztrumpns apvjas ir sustos
Į viršų
robertonebadzio
Pr Vas 04 2013, 09:58
Užsiregistravęs dalyvis #1240
Prisijungta: Pr Geg 31 2010, 04:12

Vieta: Alytus
Pranešimų: 1020
Tai koks is tikro sparno galo storis ???? Rasai 0,5 cm.....Neisivaizduoju tokio profilio....kazka ne taip pateikei....Ar as gal jau visai nieko nesuprantu.....
Į viršų
powilas
Pr Vas 04 2013, 10:52
Užsiregistravęs dalyvis #2197
Prisijungta: Pr Lap 12 2012, 11:40

Vieta: marijampoles raj.
Pranešimų: 1297
butu idomu sparno foto pamatyti.
Į viršų
finas
Pr Vas 04 2013, 11:00
Užsiregistravęs dalyvis #2084
Prisijungta: An Lie 17 2012, 10:53

Vieta: sveksna
Pranešimų: 219
prie tokio mentes galo plocio, storis turetu but bent jau12mm. bunair plonesniu profiliu,bet cia ne tais atvejais.reikejo daryt siauresnius menciu galus
Į viršų
finas
Pr Vas 04 2013, 11:09

zam0lskis rašė ...

bet tai man sviecia,kad asinchronini uzstabdyt neuztenka uztrumpint,reik pastovia ytampa paduot,ar as klystu?
Į viršų
robertonebadzio
Pr Vas 04 2013, 11:47
Užsiregistravęs dalyvis #1240
Prisijungta: Pr Geg 31 2010, 04:12

Vieta: Alytus
Pranešimų: 1020
....siauras sparno galas svilps, kad bijosit ir stoveti salia. Kazkas gerai rase, kad i ,,miegamo langus nenukreipkit,,....Reikia toki profili pasirinkti, kad begtu sparnai protingu greiciu(paskaiciuotu su genero darbinemis apsukomis ir paliktas rezervas) ir kuo maziau svilptu. Esu mates siauru sparnu, tai laukuose tinka, labai greitos sparnuotes, bet prie namu....napavydziu...nei konstruktoriui, nei kaimynams...Ir jeigu reikalingas mazesnis sparnuotes greitis, geriau platesne prie krumo, storesne ir i gala, tai bus ir letesne....jos bus normali ,,keliamoji galia,,startuos geriau, o greitosios mazesne keliamoji gali prie mazesniu apsuku. Ji duos galia is didelio greicio...
Kaip esu rases ne karta, geriau letesne ir didesne, tada gali stabiliau isnaudoti jos parametrus....nebus tarkime parametrai nuo ,,1 iki 100 proc,, esant veju greicio skirtumams.. Geriau parametrai bus tarkime nuo ,,50 iki 60 proc,,.....Jeigu generas prie 240 rpm duoda 200 v ir 3 kw, tai tiek ir nustatyti....o tam labai padeda kampo keitimo mechanizmas, kuris neleis sudeginti genero....(paklaida apie 10-15 proc)Mano supratimu kampo keitimo mechanizmas turi buti ,,mechaninis,, ne elektronika...nes jau zinome atveju....
Cia mano nuomone....
Į viršų
powilas
Pr Vas 04 2013, 11:50

robertonebadzio rašė ...

....siauras sparno galas svilps, kad bijosit ir stoveti salia. Kazkas gerai rase, kad i ,,miegamo langus nenukreipkit,,....Reikia toki profili pasirinkti, kad begtu sparnai protingu greiciu(paskaiciuotu su genero darbinemis apsukomis ir paliktas rezervas) ir kuo maziau svilptu. Esu mates siauru sparnu, tai laukuose tinka, labai greitos sparnuotes, bet prie namu....napavydziu...nei konstruktoriui, nei kaimynams...Ir jeigu reikalingas mazesnis sparnuotes greitis, geriau platesne prie krumo, storesne ir i gala, tai bus ir letesne....jos bus normali ,,keliamoji galia,,startuos geriau, o greitosios mazesne keliamoji gali prie mazesniu apsuku. Ji duos galia is didelio greicio...
Kaip esu rases ne karta, geriau letesne ir didesne, tada gali stabiliau isnaudoti jos parametrus....nebus tarkime parametrai nuo ,,1 iki 100 proc,, esant veju greicio skirtumams.. Geriau parametrai bus tarkime nuo ,,50 iki 60 proc,,.....Jeigu generas prie 240 rpm duoda 200 v ir 3 kw, tai tiek ir nustatyti....o tam labai padeda kampo keitimo mechanizmas, kuris neleis sudeginti genero....(paklaida apie 10-15 proc)Mano supratimu kampo keitimo mechanizmas turi buti ,,mechaninis,, ne elektronika...nes jau zinome atveju....
Cia mano nuomone....

kampo keitimas gerai, bet ji padaryti yra ne taip paprasta
Į viršų
finas
Pr Vas 04 2013, 12:13

svips del to,kad dirbs savo darba ir suksis net ir prie dideles apkrovos.jeigu drosi is medzio gabalo ir bandysi prie didelio plocio parinkt teisinga profili,tai ir gausi dideli mentes svori.didelis mentes svoris reiskia,kad ir siap naudosi vejo energija menciu sukimui ir pajausi gera adrenalino kieki jei sparnuote isisuks nekontroliuojama
Į viršų
finas
Pr Vas 04 2013, 12:17

robertonebadzio rašė ...

Cia mano nuomone....

Į viršų
finas
Pr Vas 04 2013, 12:55

kaskas su kompu atsitiko,taip,kad parasysiu be citatu.robertonebadzio rase gamint placias prie krumo ir storas gale ir nebus dideliu apsuku,sutinku,bet tokiu atveju pasigaminkit generuokli broniaus.mazu jegainiu atveju sparnai turi suktis greitai,pagaminti normaliai,ir tureti apsauga nuo apsisukimu pervirsijimo.jeigu jau nenorit,kad suktusi greitai, pakeiskit pastatymo kampa o ne sparno galus storinkit.nu tokias pastorintas amerikonai pardavineja labai pigiai-pas mane guli tai ka sugebejom rast po pirmos vetros.tokiu atveju pamastykit ar kaimynai is tikro labai toli gyvena
Į viršų
finas
Pr Vas 04 2013, 01:52

atsiminiau ,kad kazkas jau senai yra didele dali darbu nuveikes.MEDINUKAI,atkreipkit demesi i SENIOS darbelius videogalerijoje.ten eina iziuret ir patarimu darbe ir formu pasirinkime...man ner didelio reikalo orientuotis pagal ji,bet jums apsimoka
Į viršų
tomis01
Pr Vas 04 2013, 01:58
Užsiregistravęs dalyvis #852
Prisijungta: Kt Lap 26 2009, 11:19

Vieta: kaunas
Pranešimų: 1101
finas rašė ...

zam0lskis rašė ...

bet tai man sviecia,kad asinchronini uzstabdyt neuztenka uztrumpint,reik pastovia ytampa paduot,ar as klystu?

asinchroniniui reikia paduot pazeminta nuolatine itampa kad stabdytu
Į viršų
finas
Pr Vas 04 2013, 02:00

as apie voltaza nezinau,bet esme ta pati?
Į viršų
tomis01
Pr Vas 04 2013, 02:05
Užsiregistravęs dalyvis #852
Prisijungta: Kt Lap 26 2009, 11:19

Vieta: kaunas
Pranešimų: 1101
taip
Į viršų
finas
Pr Vas 04 2013, 02:19

puona zamolskio iskelts variantas labai jau gers,tik atroda,ka reik ta asinchronini uzmaitint nuo kazko,tai yra nuo generuoklio .ar nesigaun tas pats,jei neturesi mechaninio stabdzio tai tau generuoklis dumais iseis?
Į viršų
finas
Pr Vas 04 2013, 02:25

vygai pasiulyciau pasigamint ta uzsilenkencia oudega ir neieskot visu tu pas mus dar konkreciai neisbandytu variantu.nes dar viena pasiulysiu
Į viršų
powilas
Pr Vas 04 2013, 04:51

zam0lskis rašė ...

cia kazkaip nerealiai skamba. visi ziuri, kad butu svoris mazesnis genero, o cia dar plius toks papildomai del stabdymo as esu kategoriskai pries. reikia galvoti kaip keisti atakos kampa ir is vejo imti viska 100%, jo ir taip Lietuvelej maza
Į viršų
zam0lskis
Pr Vas 04 2013, 06:10
Užsiregistravęs dalyvis #1170
Prisijungta: Kt Bal 15 2010, 04:21

Vieta: Kalabybiskis
Pranešimų: 3169
tomis01 rašė ...

asinchroniniui reikia paduot pazeminta nuolatine itampa kad stabdytu

as kita minti turejau. asinchronino generatoraus rezimu siulau ijungt. su apkrova gali susireguliuot stabdymo jega. stabdymas netiesinis - augant apsukoms - stabdymas dides. jam juk sito reikia, nes kazko ten nesuvaldo
prie mazu apsuku ten greciausa net nesusizadins ir jegaines darbui neturetu trukdyt iskreipet ideja cia tiesiog savaiminis elektromagnetinis stabdis man idomu tik ar sparnai neuzsilankstytu?
ideja beje ne mano. stabdymo stende berods panasiai padaryta.

[ Redaguota Pr Vas 04 2013, 06:18 ]
Į viršų
sigis.m
Pr Vas 04 2013, 06:33
Užsiregistravęs dalyvis #1182
Prisijungta: Kt Bal 22 2010, 08:21

Vieta: Panevėžys
Pranešimų: 1209
powilas gerai masto.geriausia ira kai valdai sparnu atakos kampa ir išnaudoji vėja ir per uraganus,ir tuo pačiu neduodi isisukti daugiau nei leidžia konstrukcija.tai jau ira igyvendinta pas Broniuko 10kw genera.o stabdymas trumpinant - naudojamas remontto darbams,ir kad visiškai sustotu kai žemė su dangumi maišosi(bet prieš tai pastatomi sparnai i fliugeri)
o stabdyti su trumpinimu,kai pradeda suktis kaip zeimeris - 100% genero perdirbimas i suodžiu kruva...
Į viršų
Eiti į puslapį  1 2 3 4 5  

Persikelti:     Į viršų

Nario spalvos kodas:
Pagrindinis Administratorius, Administratorius, Forumo Moderatorius, Nariai

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF