Diskusijos

Zir.lt :: Diskusijos :: Pagrindinis forumas :: Įvairūs

<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Vejo jegaines valdymo algoritmas
Eiti į puslapį  1 2
Moderatoriai: Admin, Adas, Windpower, dziugas, xaker
Autorius Pranešimas
Otto
Pn Rgp 19 2011, 12:16
Otto
Užsiregistravęs dalyvis #38
Prisijungta: Pr Rgs 08 2008, 09:38

Vieta: Biržai
Pranešimų: 2015
Plikis052 rašė ...

Matau kad nekenti kitokios nuomones.Tas ytmpas ir sroves suderinti vaiku darbas.o del uodegos yra ivairiu uodegu.Siaip kol man iskeps tau jau desimt bus iskepe

Vaikų darbas- vaikiškoms galioms. Gerbiu nuomones, kai jos to vertos. Na, paskutinis teiginys, tai nepagrįstas . Pagyvensim, pamatysim. Jei sukursi sistemą, kuri patikimai veiks be elektronikos, bus šaunu, tik kažin, kada tai bus ir kiek kainuos?
Į viršų
Plikis052
Pn Rgp 19 2011, 12:23
Užsiregistravęs dalyvis #206
Prisijungta: Št Lap 15 2008, 08:05

Vieta: Silutes rajonas SVEKSNA
Pranešimų: 258
Nu nu kam man cia ka kurti ,as nieko niekam nenoriu irodyti ,galvok ka nori tavo reikalas.Man uztenka ir iki 2kw paprastos sistemos kuria jau turiu ,tik sparnus zadu darytis didesnius iki 4,5m diametro.Aciu uz demesi geros dienos.
Į viršų
Plikis052
Pn Rgp 19 2011, 12:25
Užsiregistravęs dalyvis #206
Prisijungta: Št Lap 15 2008, 08:05

Vieta: Silutes rajonas SVEKSNA
Pranešimų: 258
Plikis052 rašė ...

Nu nu kam man cia ka kurti ,as nieko niekam nenoriu irodyti ,galvok ka nori tavo reikalas.Man uztenka ir iki 2kw paprastos sistemos kuria jau turiu ,tik sparnus zadu darytis didesnius iki 4,5m diametro.Aciu uz demesi geros dienos.

Ps.Jeigu gerbtumei kito nuomone butu matytis .........
Į viršų
Micius
Pn Rgp 19 2011, 10:03
Užsiregistravęs dalyvis #1762
Prisijungta: Št Bir 11 2011, 08:12

Vieta: Vikonys, Anykščių raj.
Pranešimų: 2948
Ė, chebryte, nesipykit Geriau man dėl konderių padėkit O tai man vien Zamolskio biškį mažai
Į viršų
sigis.m
Pn Rgp 19 2011, 10:08
Užsiregistravęs dalyvis #1182
Prisijungta: Kt Bal 22 2010, 08:21

Vieta: Panevėžys
Pranešimų: 1209
tu išvis pajunk kad viskas veiktu be konderiu,o po to jei reikės-galėsi bovytis su talpumais.pajungsi viena,poto kita,kol gausi reikiama rezultata.per daug suki sau galva dėl ju...
Į viršų
Micius
Pn Rgp 19 2011, 10:12

sigis.m rašė ...

tu išvis pajunk kad viskas veiktu be konderiu,o po to jei reikės-galėsi bovytis su talpumais.pajungsi viena,poto kita,kol gausi reikiama rezultata.per daug suki sau galva dėl ju...

Čia jau mano silpnybė. Turiu va, ir nežinau, dėt ar nedėt. Paskui aukštai ten sudėtinga konstruot, man patinka kuo daugiau žemėj padaryt Rytoj manau kažką uždėsiu ir bus gerai Nepykit kad toks įkirus esu
Į viršų
sigis.m
Pn Rgp 19 2011, 10:14
Užsiregistravęs dalyvis #1182
Prisijungta: Kt Bal 22 2010, 08:21

Vieta: Panevėžys
Pranešimų: 1209
jei pyktume-pasiustume ant triju raidžiu...
Į viršų
Otto
Št Rgp 20 2011, 08:25
Otto

Micius rašė ...

sigis.m rašė ...

Čia jau mano silpnybė. Turiu va, ir nežinau, dėt ar nedėt. Paskui aukštai ten sudėtinga konstruot, man patinka kuo daugiau žemėj padaryt Rytoj manau kažką uždėsiu ir bus gerai Nepykit kad toks įkirus esu

O kodėl nenori jų apačioje prijungti?
Į viršų
Micius
Št Rgp 20 2011, 09:30

Tai ir prijungčiau, bet man vienas gudrus žmogus sako dėk 3-5mkf, o Zamolskis sako kad gerai ir 200mkf. Vat ir nebežinau ką daryt... ypač gaila 60Lt...
Į viršų
zam0lskis
Št Rgp 20 2011, 09:30
Užsiregistravęs dalyvis #1170
Prisijungta: Kt Bal 15 2010, 04:21

Vieta: Kalabybiskis
Pranešimų: 3186
matyt galvoja, kad kuo konderiai auksciau - tuo geriau veikia
Į viršų
Micius
Št Rgp 20 2011, 09:32

zam0lskis rašė ...

matyt galvoja, kad kuo konderiai auksciau - tuo geriau veikia

Būtent Ha ha ha
Į viršų
Micius
Št Rgp 20 2011, 01:05

Otto rašė ...

Micius rašė ...

sigis.m rašė ...

O kodėl nenori jų apačioje prijungti?

Neatidžiai skaičiau. Apačioje jie jau nebeduoda to efekto, aš klausiau savo mokslininko, ir skaičiau knygoje. Pacituosiu sutrumpintai.

"Radijo trukdžiai sklinda dviem keliais.

1. Laidais prie kurių prijungtas generas.
2. Spinduliavimu į supančią aplinką.

Jiem sumažinti imamasi priemonių.

1. Ekranuojamas trukdymų šaltinis ir su juo sujungti laidai.
2. Įtaisomi filtrai.

Trukdymų šaltinis ir tinklai ekranuojami metaliniu kevalu (tas padaryta pas mane gamyklos).Kai kada trukdymai plinta per išsikišusius veleno galus.Šiuo atveju rekomenduojama padaryti patikimą veleno kontaktą su mašinos korpusu spec šepečiais (jau daroma, dar nuims ir sparnuotės krūvius).

Filtrai yra skirti trukdžių srovių susijungimo keliams sudaryti pro kondensatorius tiesiog prie trukdymo šaltinio. Papraščiausias filtras yra talpuminis iš dviejų pereinamo tipo konderių, kurie prijungiami prie kiekvieno tinklo laido ir prie korpuso. Efektyvesnis yra iš trijų konderių, pirmas jungiamas tarp abiejų laidų, jis išlygina nevienodą trukdymo srovių pasiskirstymą laidose ir padeda sumažinti bendrą jų dydį.

Deja apie talpumus, nei vieno žodžio Vat dėl to, kad neplistų laidais, konderiai turi būti viršuje.

[ Redaguota Št Rgp 20 2011, 01:06 ]
Į viršų
zam0lskis
Št Rgp 20 2011, 03:06

visa sita tavo pacituota "teorija" skirta labiau impulsiniams maitinimo saltiniams, kurie yra aparaturos korpuse. jie trikdo arba aparaturos darba, arba prileidzia trukdziu i tinkla ir tada kaimynam lempiniai telikai mirga. arba sutrinka programuojamu kontroleriu darbas (dar viena priezastis del ko nemegstu elektroninio valdymo : ). tas aktualu tik jautriai aparaturai. ir tik aparaturai netoli pacio saltinio. ir tik jei aparatura pati neturi filtru. ten aprasai standartini filtra ir du jo jungimo budus.
ekranavimas isvis taikomas apsaugot laidui nuo isores poveikio, o ne kad laidas nespinduliuotu i isore. bet kuris elektros laida generuoja triuksma, bet jau uz keliu cm poveikio neber.
generatorius nekuria tokio auksto daznio trukdziu kad skistu i aplinka ilgus atstumus. o jei jis butu zemo daznio radio triuksmo saltinis - puse anyksciu radio klausytoju pastebetu jei turi nesiojama detektorine radija, tai prikisk prie generatoriaus ir pasukiojes per visus diapazonus gal ir pagausi jo triuksma
Į viršų
Otto
Št Rgp 20 2011, 04:44
Otto

zam0lskis rašė ...

visa sita tavo pacituota "teorija" skirta labiau impulsiniams maitinimo saltiniams, kurie yra aparaturos korpuse. jie trikdo arba aparaturos darba, arba prileidzia trukdziu i tinkla ir tada kaimynam lempiniai telikai mirga. arba sutrinka programuojamu kontroleriu darbas (dar viena priezastis del ko nemegstu elektroninio valdymo : ). tas aktualu tik jautriai aparaturai. ir tik aparaturai netoli pacio saltinio. ir tik jei aparatura pati neturi filtru. ten aprasai standartini filtra ir du jo jungimo budus.
ekranavimas isvis taikomas apsaugot laidui nuo isores poveikio, o ne kad laidas nespinduliuotu i isore. bet kuris elektros laida generuoja triuksma, bet jau uz keliu cm poveikio neber.
generatorius nekuria tokio auksto daznio trukdziu kad skistu i aplinka ilgus atstumus. o jei jis butu zemo daznio radio triuksmo saltinis - puse anyksciu radio klausytoju pastebetu jei turi nesiojama detektorine radija, tai prikisk prie generatoriaus ir pasukiojes per visus diapazonus gal ir pagausi jo triuksma

Na ir melagis tu Zamolski !lol . Na gi, sutrikdyk tu nors vieną programuojamą kontrolerį, pirma nustos veikti visi TV, o kontroleris kaip dirbęs, taip ir dirbs !lol .
Dėl filtrų- užmaustyk ant kiekvieno laido po feritinį žiedą ir nepraeis tau tie AD trukdžiai, o kondensatoriai, jei juos naudosi, tinka mažos talpos ir žinoma, didesnės įtampos, už numatomą. Talpa gali būti apie 0,5 uF, tiek pilnai užteks. Kitas dalykas, jei tu nori filtruoti genero duodamą įtampą, tada jau kondai dedami gana didelės talpos ir juos galima dėti apačioje.
Į viršų
zam0lskis
Sk Rgp 21 2011, 05:10

galiu duot maziausiai du pavyzdzius, kaip kontroleris suda sumala del labai menku isoriniu priezasciu.
1. jungiam kompa su kokiu nors usb irenginiu per ilgu laidu. duomenu signala praktiskai nuslopina trukdziai, nors ir kompas geras, ir usb irenginys veikiantis - bet kontroleris atsisako dirbt. o kompe dazniausiai tik matai koki nors pranesimeli - rysys ON - susijungimo formatas neatpazistamas arba isvis neveikia.
2. sutrikdymo variatas - rysys per infrared. irgi biski kas ir suda mala.

dabar isivaizduok kad toks "sekmingai nesutrikdomai" veikiantis kontroleris valdo kazkoki dideli irengini uztenka magnetinio impulso ir ku ku. ir kas cia melagis?

[ Redaguota Sk Rgp 21 2011, 05:17 ]
Į viršų
Otto
Sk Rgp 21 2011, 07:07
Otto

zam0lskis rašė ...

galiu duot maziausiai du pavyzdzius, kaip kontroleris suda sumala del labai menku isoriniu priezasciu.
1. jungiam kompa su kokiu nors usb irenginiu per ilgu laidu. duomenu signala praktiskai nuslopina trukdziai, nors ir kompas geras, ir usb irenginys veikiantis - bet kontroleris atsisako dirbt. o kompe dazniausiai tik matai koki nors pranesimeli - rysys ON - susijungimo formatas neatpazistamas arba isvis neveikia.
2. sutrikdymo variatas - rysys per infrared. irgi biski kas ir suda mala.

dabar isivaizduok kad toks "sekmingai nesutrikdomai" veikiantis kontroleris valdo kazkoki dideli irengini uztenka magnetinio impulso ir ku ku. ir kas cia melagis?

Tu melagis, rašinėji visai ne apie kontrolerius, o apie duomenų perkėlimą. Jei toks kietas, pabandyk susukti protą el. skaitikliui "Elgama" !lol .
Į viršų
Windpower
Sk Rgp 21 2011, 11:08
Windpower
Užsiregistravęs dalyvis #46
Prisijungta: An Rgs 16 2008, 04:53

Vieta: Alytus
Pranešimų: 782
Tie kas daug sneka mazai daro .... Ju darbų nepamatysi nei video nei nuotraukų galerijoje.
Liudna bet taip yra...
Į viršų
Otto
Sk Rgp 21 2011, 01:48
Otto

Windpower rašė ...

Tie kas daug sneka mazai daro .... Ju darbų nepamatysi nei video nei nuotraukų galerijoje.
Liudna bet taip yra...

Jei tu čia man,.. tai tikrai nemažai ir foto, ir parametrų, ir šiaip info apie 20 kW jėgainę, prie kurios daugiausia dirbau, esu sudėjęs, o 0,5 kW steperrinė- irgi yra ir foto, ir aprašyta kai kas, bet ji tik eksperimentams ir kiemo apšvietimui. Mano programuoti kontroleriai dar kaikur ir dirba.. Jei mažai- na, nenoriu dėti darbų, kurie dar neduoda rezultatų.
Į viršų
Eiti į puslapį  1 2  

Persikelti:     Į viršų

Nario spalvos kodas:
Pagrindinis Administratorius, Administratorius, Forumo Moderatorius, Nariai

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF