Diskusijos

Zir.lt :: Diskusijos :: Pagrindinis forumas :: Vykdomi projektai

<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Antro pasaulinio karo jėgainės restauravimas
Eiti į puslapį  1 2 3 ... 79 80 81 82
Moderatoriai: Admin, Adas, Windpower, dziugas, xaker
Autorius Pranešimas
Micius
Pr Rgp 14 2017, 07:46
Užsiregistravęs dalyvis #1762
Prisijungta: Št Bir 11 2011, 08:12

Vieta: Vikonys, Anykščių raj.
Pranešimų: 2941
Šiandien buvau užlipęs, išbandžiau naują saugumo diržą informacijos nuoroda. Likau labai patenkintas. Va tokį nusipirkau. Dabar galiu dirbti su vienu diržu, nes, ankščiau dėdavausi 2 diržus. Dabar patogiau ir saugiau.

Detaliai apžiūrėjau mentis, tai situacija tokia. 2 mentys neblogos būklės, o viena vargšė pavargusi gana stipriai. Pašaknyje kur flanšas, yra 2 skilimų ratai, nėra gabaliuko plastmasės, tada stipriai nusidėvėjusi priekinė sparno dalis, kuri kerta orą, vietomis visai nėra tos baltos plastmasės, stovi aštrūs grioviai... Pabandžiau gana stipriai už viršūnės lenkti, tai flanšo vieta stovi kietai. Velniai žino ką daryti, gal dar bandyti dirbti o gal ir ne... Galvojau kas jau kas, bet mentys tikrai laikys, še tau...
Į viršų
Aurimas.
An Rgp 15 2017, 03:24
Užsiregistravęs dalyvis #1887
Prisijungta: Pr Grd 19 2011, 07:55

Vieta: Biržu raj.
Pranešimų: 1517
As susigalvociau kokia vibracine relite. Jei nutruks sparnas kad uzgesintu jegaine. Tada varyciau iki galo
Į viršų
robertonebadzio
Tr Rgp 16 2017, 08:08
Užsiregistravęs dalyvis #1240
Prisijungta: Pr Geg 31 2010, 04:12

Vieta: Alytus
Pranešimų: 1020
Miciui. Geras sitas saugos dirzas. As tokiu naudojuosiu, tik turiu du uzkabinimo trosus, tai jauciuosi gerokai saugiau su dviem. Lipant irgi saugiau, viena segiesi i kita vieta, tada buna prisegtas kitas. Zodiu gerokai ramesnis laipiojimas...
Į viršų
Tomas_S
Tr Rgp 16 2017, 01:03
Užsiregistravęs dalyvis #123
Prisijungta: Sk Spa 26 2008, 04:51

Vieta: Kretinga
Pranešimų: 53
Gal tiems perkrovimams pastatykit viršįtempių rėlę, kur žaibo apsaugai naudojama:
informacijos nuoroda
Į viršų
Micius
Sk Rgs 03 2017, 11:30

Šiandien nuleidau sparnus. Turiu pasakyti, kad pergyvenau galima sakyt be reikalo. Pažeidimai pagal mane kosmetiniai, ir pavojaus sparnų nutrūkimui nėra. Pabandysiu vėliau įkelti kelias foto. Kaip jau ir ankščiau minėjau, būtent vienas sparnas labiausiai apgedęs. Kol kas galvoju ką montuosiu, panašu kad grįšiu prie Mi-8 su nedideliu prailginimu, kuris ir dabar yra. Tata pagamins 3 naujus flašus, privirins prie malūnsparnio sparnų ir greičiausiai dėsiu juos. Kol kas dar jais pilnai nenusivyliau, nes su Jacobsu tai dirbau išvirkščiais. Be to jie labai patikimi ir kur kas mažiau triukšmingi. Na dar pažiūrėsiu. VėjoFabriko sparnus galima manau nesunkiai pataisyti, ir vėl galima dėt.
Į viršų
robertonebadzio
Sk Rgs 03 2017, 11:58

Kai reikes sparnu, tai galesi man laiska parasyti... O malunsparnio netures galios, nes jie skaiciuoti kitam variantui. Nebent labai greitai suksis, tada tures galia, bet sustojus labai sukiai isisuks iki reikiamo greicio.
Į viršų
Micius
Pr Rgs 04 2017, 07:16

Kad ir šitie galią turi tik esant 200 aps/min. Čia kelios foto, su didžiausiais defektais. Nusiunčiau gamintojui, gal ką patars. Ten foto gerai turbūt nesimato, bet kur sparnas kerta vėją, tai gylis toks, kad degtukas pasislepia, aštru. Ten kur flanšas, tai gerai nesuprantu, kaip jis užfiksuotas, nes viduje matosi tokia tūtą, tikrai ne metalinė.

Į viršų
Aurimas.
An Rgs 05 2017, 09:25
Užsiregistravęs dalyvis #1887
Prisijungta: Pr Grd 19 2011, 07:55

Vieta: Biržu raj.
Pranešimų: 1517
Gerai patrupeje, aišku vanduo šaltis dar labiau problema paastritu. O tai kažkokių garantijų iš jų nelabai sulauksi tikriausiai.
Į viršų
Micius
An Rgs 05 2017, 12:39

Matai, kai pirkau, jau daug metų prabėgo. Gamintojas atsakė sekančiai. Dėl aptrupėjimo sparno darbinėje dalyje, tai nemokamai duotų spec košės, kuria būtų galima lengvai pataisyti. Dabar kai lieja naujus sparnus, tai šitai vietai deda papildomą sluoksnį, kuris šią problemą išsprendžia. Taip sakant patobulino konstrukciją, ir dabar gamina naujus sparnus, su pastiprinimu. Dėl flanšo, tai rašo, kad visada rūdyja, bet baimintis nereikia. Šiaip jie sutinka paremontuoti, tik reiktų nuvežti jiems porai dienų.
Į viršų
xaker
An Rgs 05 2017, 01:02

Užsiregistravęs dalyvis #88
Prisijungta: Tr Spa 15 2008, 07:10

Vieta: Mažeikiai
Pranešimų: 2760
Čia kur, vėjo fabrikas gal?
Į viršų
Tinklalapis
Micius
An Rgs 05 2017, 05:16

xaker rašė ...

Čia kur, vėjo fabrikas gal?

Teip
Į viršų
robertonebadzio
An Rgs 05 2017, 08:52

Kiek aš suprantu, i vidų pripusta putų? ar ten taip kažkas kita? Ar prie 200 rpm sparnai garsiai švilpia. Manau jie patobulins sparnus ateityje, nes iš pirkėjų gaudami pretenzijas darys išvadas. Sparnai greitaeigiai, o ar gali jie pagaminti letaeigius??? Kaina aišku didelė, gamintojai nori užsidirbti, nes norinčių labai mažai.
Į viršų
Micius
Tr Rgs 06 2017, 06:51

robertonebadzio rašė ...

Kiek aš suprantu, i vidų pripusta putų? ar ten taip kažkas kita? Ar prie 200 rpm sparnai garsiai švilpia. Manau jie patobulins sparnus ateityje, nes iš pirkėjų gaudami pretenzijas darys išvadas. Sparnai greitaeigiai, o ar gali jie pagaminti letaeigius??? Kaina aišku didelė, gamintojai nori užsidirbti, nes norinčių labai mažai.

Vidus tuščiaviduris. Ten tokia įdomi konstrukcija. Pagal mane, tai viduje audinys daug sluoksnių sumirkytas dervoje, ir tas baltas plastmasės sluoksnis jau dėtas vėliau. Niekaip nesuprantu, kaip ten įtvirtintas flanšas, nes metalo pagal mane nedaug, o toliau eina tokia siaurėjanti tūta, kuri irgi panašu padaryta iš to pačio audinio, tik jau ten sluoksnių n. Tūta eina gal net iki 50 proc sparno ilgio.

Gamina tokius, kokias formas turi. Įdomu, kaip gi Feliaus monstras ?
Į viršų
Micius
Sk Lap 26 2017, 08:22

Galiausiai išpuolė gera darbinė diena, be vėjo ir lietaus, +5, tai vakar visą dieną vargau bokšte, visą dieną, nuo 10 iki 16 be pertraukos. Sumontavau Mi-8 sparnus su tuo pačiu prailginimu. Sparnai kruopščiai nudažyti ir nulakuoti kelis kartus automobiliais dažais ir lakais, kameroje. Turiu pasakyti, kad svoris vieno sparno, tai kaip 3 sparnų Vėjo fabriko. Diametras sumažėjo nuo 6 iki 4,7 m. Vakar truputį prasukau, šiandien vidutiniais sūkiais. Šį kartą jau darbinė pusė teisinga, ir kryptis pagal laikrodį Pirmas dalykas kas gerai, tai esant vidutiniams apsukimams ~150 aps/min, visiškai jokio triukšmo. Aišku garsas kažkoks yra, bet net nėra ką lyginti su vėjo fabriko šaižėjimu. Man rodos tas pats kratymasis likęs kaip ir su vėjo fabriko sparnais. Dar nesutikrinau visų sparnų atakos kampo vienodumo. Jeigu kampas pasirodys visų vienodas, tai bandysiu kiek pakeisti visos jėgainės pakėlimo laipsnį. Bandysiu pusiau atsitiktinumo būdu dėti svarelius ant pačios nosies, nes gali būti kad bėda bus čia. Galios žinau kad daug nebus, bet visas šis reikalas mane jau baigia nukamuoti. Subyrės koks guolis, tai kaip dėsiu velniop žemėn visą šitą griozdą... Kol kas pultas visas išardytas, tai negaliu jokių galios parametrų nuimti, bet aišku kad nieko gero nebus. Foto bandysiu vėliau įmesti.
Į viršų
zam0lskis
Sk Lap 26 2017, 10:18
Užsiregistravęs dalyvis #1170
Prisijungta: Kt Bal 15 2010, 04:21

Vieta: Kalabybiskis
Pranešimų: 3184
nenusimink Miciau, yra juk dar vertikalios jegaines padesiu suprojektuot beproblemini varianta. nesudetinga aptarnavime, jei ka. tik aisku cia reikia pora metu paskirt bent jau apsvarstymams, o ne pult ant greituju.
o sitai jegainei tai nezinau, jei sakai is galvutes dreba - tai cia greiciausiai bedos pagrindinej asy. per daug toli iskista i isore nuo priekinio guolio arba tas isilgintas snapas kazkiek kreivas. vaistu nelabai yra toki dalyka sutvarkyt. na gal nebent aukstesnes tikslumo klases guolius galima butu pabandyt idet priekin, bet greiciausiai nepakankamai tiksliai kazkas istekinta guolyklose arba sujungiant siektiek issikreipe. tavo ten gana sudetingai padaryta, kad tiksliai ivertint butu galima. dar galima butu pamegint isardzius susukt korpusines dalis kita padetim - jei ta leidzia konstrukcija. vnz kentek kol prisieis nukeldinet balansuot ten kazka nelabai prasminga, nes salia centro. toki isbalansavima tegalima sutvarkyt nebent staklese didelemis apsukomis.

[ Redaguota Sk Lap 26 2017, 10:21 ]
Į viršų
robertonebadzio
Sk Lap 26 2017, 04:36

Kaip bebūtų ir ka begalvotumei, sūkiai didoki. Tai jeigu iš tikro kažkoks netikslumas, galimai bus triukšmas. O gal guolis triuksmauja? Manu visada reikia sparnuotę dėti atskirai nuo generatoriaus. Atskira guolykla turi būti. Tada ir aptarnauti lengviau ir kitus darbus daryti lengviau. Ar yra galimybė padaryti sparnuotę ant atskiros guolyklos? O paskui sujungti automobiline granata ir tiek ziniu.
Į viršų
Micius
Sk Lap 26 2017, 08:30

Perkūns, šiandien sudeginau kontaktorių... Va tokį buvau nusipirkęs informacijos nuoroda

Ir dabar jau turbūt suprantu, kodėl sudeginau... Čia parašyta 24V AC, o aš matai gudročius, pajungiau nuolatinę... Ritė sudegė per 15 sekundžių... Pajungiau, lyg pasirodė, kad daugokai srovės valgo, bet sakau galingas tai gal turi būti, paimu reples, matuoju, žiūriu kad 10 ar 20A ! Deja, jau vėlu... dūmai verčiasi... Tai turbūt dėl to sudegė, kad DC pajungiau ?

P.S Kaip suprantu, tokio reikia ? informacijos nuoroda

Gal toks būtų nieko ? Tas tik terminis man nelabai čia tinkamas, bet kaip suprantu galima ir mechaniškai įjungti ? informacijos nuoroda

[ Redaguota Sk Lap 26 2017, 08:52 ]
Į viršų
Micius
Sk Lap 26 2017, 08:58

robertonebadzio rašė ...

Kaip bebūtų ir ka begalvotumei, sūkiai didoki. Tai jeigu iš tikro kažkoks netikslumas, galimai bus triukšmas. O gal guolis triuksmauja? Manu visada reikia sparnuotę dėti atskirai nuo generatoriaus. Atskira guolykla turi būti. Tada ir aptarnauti lengviau ir kitus darbus daryti lengviau. Ar yra galimybė padaryti sparnuotę ant atskiros guolyklos? O paskui sujungti automobiline granata ir tiek ziniu.

Jūs kažko nesupratote. Aš sakau, kad kaip tik Mi-8 sparnai dirba labai tyliai. Neūžia pas mane jokie guoliai, jie viso stovi trys dvieiliai, pirmas sparnuotės, ir 2 generatoriaus. Man problema atsiranda tam tikruose apsukimuose ima suptis visa konstrukcija. Va kur man yra bėda, bet kaip ir sakiau, dar ne viskas peržiūrėta. Kampų iki šiol nesutikrinau, reikia pirma kažkokį atskaitos tašką pasidaryti, prieš tai darant.
Į viršų
robertonebadzio
Sk Lap 26 2017, 10:15

Tai saunu kad dirba tyliai. Tik kaip ju profilis? Ar pajegus sukti genera? Dabar kai paaiskinai, tai supratimas kitoks problemos kitoks. Sekmes.
Į viršų
zam0lskis
Sk Lap 26 2017, 11:30
Užsiregistravęs dalyvis #1170
Prisijungta: Kt Bal 15 2010, 04:21

Vieta: Kalabybiskis
Pranešimų: 3184
tu issirink viena tipa kontaktoriu tada keiciasi ten tos rites. arba kontaktoriu galvos. pigiau bus.
siaip dideles sroves paprastai valdomos su tipiniais 230VAC pramoniniais kontaktoriais, o 24VDC statai pirmine relyte 0,5-1$ vertes. arba kokia masinine relyte (furom 24VDC pvz eina). ji tik signala paduoda pramoniniam kontaktoriui.
Į viršų
Eiti į puslapį  1 2 3 ... 79 80 81 82  

Persikelti:     Į viršų

Nario spalvos kodas:
Pagrindinis Administratorius, Administratorius, Forumo Moderatorius, Nariai

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF