Diskusijos

Zir.lt :: Diskusijos :: Pagrindinis forumas :: Įvairūs

<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Seklu klijavimo masina (seklu pakavimas i juostele automatiniu budu) Kaip tokia pasigaminti
Moderatoriai: Admin, Adas, Windpower, dziugas, xaker
Autorius Pranešimas
Tete
Pr Rgs 26 2011, 12:49
Užsiregistravęs dalyvis #1502
Prisijungta: Pr Grd 06 2010, 06:06

Vieta: Vilnius
Pranešimų: 324
Sveiki,
Na sory aisku cia ne darzininku svetaine, bet tema manau idomi.
Kadangi cia visi megstantys konstruot tai kal kas ka patars, o gal ir parduos.
Esme tokia.
Snekejau su seima ir mane nudziugino, kad manes laukia linksmas darbas sodinti meskinius cesnakus ir kita kas sejama pries ziema.
Blin o seklytes jau tokios smulkios, o paset reikia nemazai apie 400 kvadratu.
Zinau, buna seklu juostelese, bet pasirinkimas skurdus labai. Arba visos seklos modifikuotos tinka tik pardavimui o ne valgymui.
Tas pats manes laukia pavasari kai prasides morkos o ju reikes vel velniskai daug. Is morku spaudziam sultis.
Tai gal kas zinot kal kas konstravot ar kas atsikratyt senos irangos norit.
Nes mane tai prazudys
Toks smulkumas, o susodint reikia labai tiksliai, nes labai brangios seklos. Plius kaip zmogus prie mechanikos norisi kad veliau nereiketu retint.
Visa interneta isnarsiau o nieko neradau.
Jei kas turit toki irengini tai pasidalinkit.
Bandysiu per ziema jei isies ka nors ir savo pasigamint.

[ Redaguota Pr Rgs 26 2011, 01:33 ]
Į viršų
Tete
Pr Rgs 26 2011, 01:33

Lukaslu nu jus ten po 2 derlius nuiminejat nejau tokios mintys nekilo ?
Į viršų
Micius
Pr Rgs 26 2011, 03:31
Užsiregistravęs dalyvis #1762
Prisijungta: Št Bir 11 2011, 08:12

Vieta: Vikonys, Anykščių raj.
Pranešimų: 2912
Mano sesė tai daro taip Paima tulinio popieriaus, ir ant jo su krakmolo mišiniu priklijuoja. Maždaug meti sėklytę, iš švirkšto krakmolo lašas pypt, kita, pypt. Taip daro kambary ant ilgo stalo. Paskui laukan išeina, į vageles sukloja ir užberia

Čia tam atvejui, kai nieko nekas nepasiūlys
Į viršų
Tete
Pr Rgs 26 2011, 05:36

Na sita buda tai zinau. Bet as tiek laiko neturiu.
bet tada greiciau gaunas iskarto per tinkla.
Matai klijuot dar puse velnio vat kad jos byretu tiksliai po viena. Kitas dalykas.
Tam kad seklos sudykgtu reikia det stimuliatoriu. OI jei tik pagauna dregmes tai iskarto ir dygsta.
O jei be stimuliatoriaus su krakmolu ir dziovint tai krakmolas supleso kai kuriu seklu apvalkala ir jos nesudyksta.
Tai va fignia gaunasi ziema laiko turint zaist negali nes per anksti. O pavasari zaist nera kada laikas dirbt.
Tavo sesei patarimas is patirties. Tegu ima ne tauletini. Bet buna kasos juostos kurios gerai tirpsta vandenyje. Tai statai ruloneli i tekinimo stakles per varzta ir supjaustai i juostas mazenes. Lygiau geriau greiciau. Tokia juosta galima ir lenkimui paruost.
O apskritai tai geriau jas pakuot pries seja. Bet va kai labai daug reikia kaip man tai neleika laiko kada dar zaist.

[ Redaguota Pr Rgs 26 2011, 05:40 ]
Į viršų
zam0lskis
Pr Rgs 26 2011, 07:27
Užsiregistravęs dalyvis #1170
Prisijungta: Kt Bal 15 2010, 04:21

Vieta: Kalabybiskis
Pranešimų: 3166
as tau siulau sodint rusu israstu kvadratiniu lizdiniu budu.
pasiimi visas seklas ir padalini mazdaug i tiek daliu, kiek reikia apsodint kvadratiniu metru. dalini taip - visa kieki perpus, paskui vel perpus, paskui vel perpus. pabaigoj gali reiket kai kada ir po tris dalis.
antra etapas susikali kvadratini lizda. tada eini su tuo lizdu per lauka, lizda delioji ir isbarstai norma
nei tek ka klijuot, nei kitokiu nesam
Į viršų
rokas
Pr Rgs 26 2011, 07:37
Užsiregistravęs dalyvis #1764
Prisijungta: Kt Bir 16 2011, 07:24

Vieta: Gargzdai
Pranešimų: 15
'' Tete'', o nesi bandes smulkias seklas sumaisyti su smeliu ir tada berti?
Į viršų
lukaslu
Pr Rgs 26 2011, 07:41
Užsiregistravęs dalyvis #1754
Prisijungta: Pr Geg 30 2011, 09:56

Vieta: Russia-Soci-Silainiai.
Pranešimų: 478
Tete rašė ...

Lukaslu nu jus ten po 2 derlius nuiminejat nejau tokios mintys nekilo ?

tIKRAI PASISTEGSIU SUZINOTI,APLINK MANE NE VIENAS UKININKAS GYVENA GAL KA IR ATKAPSTYSIU
Į viršų
Tete
Pr Rgs 26 2011, 08:12

Pabandysiu paaiskint. Kadangi turiu dukryte alergiska. Dabar jau ir sunu tikiuosi sveika (tfu tfu tfu per kairy peti). Ir man reikia ir vaistazoliu ir specifiniu augalu. Tu paciu morku ne valgymui o sultims.
O seip isvis kai chemija zinau nors gaila biochemijoje visai zalias. Buvau kazkada del bajerio is laboratorijos parsitempes testu. Zinot mano akys nat kaktos islipo.
Tyrele kuykiam leituviu gamybos bent jau raso. Tiksliai pavadinimo netasimenu. 0.5G nitratu. As taip ir atsisedau.
Kai kudykiui pataisykit mane jei klystu matyt klystu tikrai bet jei atmintis neapgauna paros mirtina doze 1.2G.
Tai taip iseina kad jei kudykis suvalgytu 2 indelius ir sakes.
Bet nukrypau nuo temos.
Su smeliu nebandziau bandziau panasu metoda su maltom durpem se gaunas.
Morkos tai puse velnio. Bet pvz vaistazoles. rekia labai tiksliai viena nuokitos per toli saule labai nudegian ir jau nebetinkamos rinkimui. Per arti neuzauga.
Nesu as baisus ukinikas ar sodinikas bet poka kartu sulyginimui padariau. Mama sejo "po starinke" as pasiemes pakeli islaikiau atstumus su metru vos ne.
Zinot rezultatai kaip diena ir naktis. Is pradziu durnai atrode kai pradejo dygt. Bet poto visai kas kita buvo. Mano burokelis virs kg kai tradicinis pikiuotas tik puse. Ir augo tam paciam darze ir seklos is pakelio tos pacios ir salygos ir laikas viskas.
Tada ir dasuto kam tos juostos. O pasirodo dar ir patogu greita.
Bet pirma juostose labai brangu antra visos genetiskai modifikuotos nes juostas gamina pagrinde greitai sejai tai reikia masinaim auginimui.
ilga cia sneka.
O klausimas zamolskiui tu kada nors rankose morku seklas laikei? Ir idomu kaip jei tu taip bersi poto jas kaupsi ir koks rezultatas bus.
O dar smuklesnes yra citrinzoles seklytes. Va ten tai isvis sakes.
Tai va ir pgalvojau laikas modernizuotis kiek galima su tinkliuku ir durklu sodint.
+ dbar manu visiems bus aktualu kas sodina tai kas turi per ziema pabut po zeme.
Dar suklijuot biesa nemate. Bet va padaryt kas jos atsiskirtu po viena tai neisivaizduoju. Bandziau su vakumu ir sviksto adata. einasi greiciau bet vistiek ne kazi kas.
Seip seniai jau as masciau apie sita reikala. Bet manu jau pribrendo reikalas.
+ juostu privalumas tas kad i juosta galima sausu arba i klijus imaisyt stimuliatoriu. Tai visai kitas dygimas.

[ Redaguota Pr Rgs 26 2011, 08:31 ]
Į viršų
felius
An Rgs 27 2011, 07:42
Užsiregistravęs dalyvis #11
Prisijungta: An Lie 29 2008, 03:54

Vieta: Šilalė
Pranešimų: 1270
Kazin ar pats esi kada nors morkos neapdorota sekla laikes rankoj.
Į viršų
Tete
An Rgs 27 2011, 08:08

felius rašė ...

Kazin ar pats esi kada nors morkos neapdorota sekla laikes rankoj.

Nesupratau klausimo ?
Tai kad va butent labai smulkios.
Apie granuliuotas nesnekam.
Mane domina butent ju smulkumas.
Kad pvz ir zemuogiu seklos pasikart galima.
Burokeliai dar puse velnio.
Į viršų
felius
An Rgs 27 2011, 08:40

Papasciausiai juokas sueme, kad atsiet Zamolskis nera laikes morkos seklos saujoj, tai as pamaniau, kad ir pats nesi jos mates, tokios kokia yra tik nukulus, o ji yra tokia kaip ezys visa spygliuota, o parduotuvej parduodamos satruotos, tai jau nutrintais seriais. Kai pries daugiau kaip 20 metu auginau morku "vitaminaja-6" seklas, teko leisti jas per besisikanti "smirgeli".
Į viršų
Tete
An Rgs 27 2011, 08:50

felius rašė ...

Papasciausiai juokas sueme, kad atsiet Zamolskis nera laikes morkos seklos saujoj, tai as pamaniau, kad ir pats nesi jos mates, tokios kokia yra tik nukulus, o ji yra tokia kaip ezys visa spygliuota, o parduotuvej parduodamos satruotos, tai jau nutrintais seriais. Kai pries daugiau kaip 20 metu auginau morku "vitaminaja-6" seklas, teko leisti jas per besisikanti "smirgeli".

A tu apie tai
Na zinau bet pats sekloas neauginu.
As usisakau inetu ir pigiau ir pasirinkimas geresnis ir zezultatas. Nors del zezultato tai dar isklausyciau patarimo del veisliu. Tik nkeciu visokiu gen modofikuotu.
O kai ateina jos jau buna be "apvalkalo".
Į viršų
zam0lskis
An Rgs 27 2011, 10:27
Užsiregistravęs dalyvis #1170
Prisijungta: Kt Bal 15 2010, 04:21

Vieta: Kalabybiskis
Pranešimų: 3166
esu laikes rankoje, esu ir sodines
tik pas mane nieks nesodina po 400 kvadratu morku. arkliu nelaikom. pasodinama kokios dvi ezios ir viskas. na gal 10 kvadratiniu metru ir bus padarai isilgine duobute su kokiu greblio kotu ir subireni ranka. sodinimas trunka gal 5 min maks. svarbiausia kad pauksciai neislasiotu kol nesudygo. kai priauga per tankiai - isretini. ka tu ten kaupi - neturiu supratimo. pas mane ir be kaupimo gerai uzauga. be to daug morku vartot negerai organizmui, cia papildanti darzove. pas mane pagrindinis racionas ant pomidoru ir agurku. morkos labiau kaip prieskonis troskiniams. ir isvis eik pas kokius sodininkus-darzininkus i foruma konsultuotis, nes nera rysio su saitu. net bioetanoliui morkos netinka
Į viršų
Tete
An Rgs 27 2011, 10:38

zam0lskis rašė ...

esu laikes rankoje, esu ir sodines
tik pas mane nieks nesodina po 400 kvadratu morku. arkliu nelaikom. pasodinama kokios dvi ezios ir viskas. na gal 10 kvadratiniu metru ir bus padarai isilgine duobute su kokiu greblio kotu ir subireni ranka. sodinimas trunka gal 5 min maks. svarbiausia kad pauksciai neislasiotu kol nesudygo. kai priauga per tankiai - isretini. ka tu ten kaupi - neturiu supratimo. pas mane ir be kaupimo gerai uzauga. be to daug morku vartot negerai organizmui, cia papildanti darzove. pas mane pagrindinis racionas ant pomidoru ir agurku. morkos labiau kaip prieskonis troskiniams. ir isvis eik pas kokius sodininkus-darzininkus i foruma konsultuotis, nes nera rysio su saitu. net bioetanoliui morkos netinka

Che che
as ir ten jau buvau
ber mane domina automatika o darzininkai kostruot nemegsta.
O vat sultys is morku liuks. Pabandyk geras dalykas.
Į viršų
felius
An Rgs 27 2011, 12:17

Karvem gerai, sviestas iseina geltonas. Darai problema kur jos nera, juk yra rankiniu sejalku paprastu, kur i ritineli prigreziota ivairaus diametro skyluciu, tik perstumi ritineli i sona ir uzsifiksuoji ir vazineji po darza netik paseja, bet ir prispaudzia, per diena gali visa pushektari atsiputes apseti, kol sedavau po 20-30aru su tokia apsedavau, paskui pasidariau keturiu dvigubu eiliu traktorine, tai hektarui gal kokios valandos tereikdavo.
Į viršų

Persikelti:     Į viršų

Nario spalvos kodas:
Pagrindinis Administratorius, Administratorius, Forumo Moderatorius, Nariai

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF