Diskusijos

Zir.lt :: Diskusijos :: Vėjo jėgainės :: Darau vėjo jėgainę.

<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Vertikalaus tipo jegaine
Eiti į puslapį  1 2 3 ... 5 6 7 ... 26 27 28
Moderatoriai: Admin, Adas, Windpower, dziugas, xaker
Autorius Pranešimas
auriska
An Kov 24 2009, 01:33
Užsiregistravęs dalyvis #420
Prisijungta: Sk Kov 01 2009, 06:50

Pranešimų: 66
na as tai bandysiu daryt prototipa kai susiskaiciuosiu finansus ir gausiu laisvo laiko,o masine gamyba tegul bando kiti.kur nesusigaudysiu del generatoriaus teks kreiptis pagalbos i asus,nesvarbu ar vvj ar hvt.manau atsiras kas ir pades.tokia sparnuote gal nebus labai sudetinga keisti.manau kai daiktas uzpatentuotas nelabai iseis masine gamyba.dekingas vawt uz brezinius.gerai butu ir lietuviskas tekstas jei yra galimybe. jei kam idomu nesiruosiu slepti jokios informacijos
Į viršų
vawt
An Kov 24 2009, 03:38
Dar nezinau kokio tipo jegaine gaminsiu?
Užsiregistravęs dalyvis #72
Prisijungta: Št Spa 04 2008, 11:27

Vieta: Kaunas
Pranešimų: 617
TO auriska Man kaip megejui kompjuterio srityje kaip sukelti?O gal jau ir cia viskas kontroliuojama? Pirdunai cia perkeltine prasme norint pasakyti Kad pasaulyje mokslo pazanga stabdoma ir norima viskas kontroliuoti. Jei atsiranda gera ideja tuoj zideliai bega pas bernake ar rodsildus ar debirs, ir viskas ... mes toliau jiems vergausim... kad taip nebutu tas viesai ir yra iseitis.... Sukontroliuoti tai per bankus, per patentus,per kvailus ystatymus , per represini aparata visko neymanoma uzdrausti ka gal ir interneta uzdarys?
Pries kuriant ir gaminant reikia zinoti kaip ir ka. Mano tikslas yra kuo daugiau zinoti kaip ir ka. Pats as esu dar aiskinimosi stadijoje bandau gauti bures aerodinaminius parametrus neplepalus ar man atrodo o zinancio buriuotojo ar profo eksperto... paaiskinima normale paprasta lietuviu ar rusu anglu kalba.
Kitas l man svarbus klausimas surinkus maksimaliai ziniu prototipo gaminimas ir bandymai
Nuo spalio stebejau ir daugtlyje diskusiju nedalivanau.kitu net neziurejau.
Yra daug minciu ir ideju generator ,ir pagamintos elektros vartojime, AUTomatizavime, minciu kaip supaprastinti ir atsisakyti nereikalingos ,brangios elektronikos. Mano ydeja kad jegaine dirbtu be zmogaus prisilietimo desimtis metu.Suprantama kad vejas nevisada pus gal sistemoje saules vejo vandenilio visiskai autonomiskai be akumuliator. Vandenilio sriti reiketu isamiai visa kursa internete padaryti nes vejo saules vandenilio technologijos slepemos irnaikinamos turi tapti prieinamos placoai visuomeniai ,tie kur viska zino tegu ir tiliau zino kas supranta atsirinks ir gamins .Apie masine gamyba Lietuvoj dar ilgai nesvajokite nors ir tai yra budu apeiti bet trumpampo to susidomi prokuratura.
Į viršų
drovitas
An Kov 24 2009, 04:02
drovitas
Užsiregistravęs dalyvis #172
Prisijungta: Kt Lap 06 2008, 08:39

Vieta: Dūkštas
Pranešimų: 1117
Čia beveik kaip apie raketas O jei rimtai, tai sunkiai įsivaizduoju mechanizmą, kad ir be elektronikos, dirbantį 10 metų be žmogaus prisilietimo. Be elektronikos manau tuo labiau...
Į viršų
vawt
An Kov 24 2009, 04:10

AS NETEIGIU KAD VISAI ba elektronikos ,be nereikalingos.
Į viršų
auriska
An Kov 24 2009, 04:15
Užsiregistravęs dalyvis #420
Prisijungta: Sk Kov 01 2009, 06:50

Pranešimų: 66
vawt.visiskai sutinku ,kad viesumas geras ginklas.kas liecia praktinius darbus tai tik ju pagalba suzinai realias problemas bei budus jom pasalinti.kuo daugiau info tuo lengviau tas tiesa.gaila ,kad negaliu padeti buriavimo aerodinamikoje.ziniu ta linkme truksta.deja kaip ir daugumai musu cia manau daug ka teks aiskintis bedarant.abejoju ar mus kas nors kontrliuoja ir vargu ar tai pavyks.
Į viršų
vawt
An Kov 24 2009, 05:18

ar mus kas nors kontrliuoja ir vargu ar tai pavyks. Man teko viena labai rimta projekta vystiti,esu susiduees su deletantais. Norisi suvokti visa procesa.Ne kaip elektrikas jungia trifazi varikli ir nesupranta kaip jis veikia na o kaip is jo generator padaryti tai net studentas baiges nezino,bet prota paknisti galiir ten visokiu formuliu .... Teko daryti trafa reikejo specelistui ji apskaiciuoti... po 2 sav rezultato 0 Neapsikentes ir energingai jaunas dar buvau be tu formuliu viska padarem gal per 0.5h trafas dar ir sendien veikia, nekaista buvo vadovaujamasi esminem bendrom ziniom,na gal ten viela buvo perstora ar netaip graziai suviniota.
Reikia galvoje susivokti kaip viskas veiks kad maziau nugribauti,na gal visos elektronikos i galva krauti nereiketu bet principa zinoti reikia.
Į viršų
Elektronas
An Kov 24 2009, 06:17
Užsiregistravęs dalyvis #18
Prisijungta: An Rgp 26 2008, 07:31

Vieta: Kaunas, Šilainiai, Romainiai
Pranešimų: 2509
Taip geriausiai ir greiciausiai suzinai per teorija, nes kitaip reikia daug metu ir praktikos kad is akies gamintum. Kaip sau gali sukti ka nori bet pardavimui jau skaiciuoji nes viskas ka uzmesi rezervui eis nuo tavo pelno. Jei nori trafu skaiciavimo paieskosiu formuliu ten graziai parasyta ir nereikia spec ziniu. Aisku paskaiciaves vistiek nesuprasi kaip veikia. Galiu duoti elektrotechnikos pdf knyga.
Į viršų
felius
An Kov 24 2009, 07:10
Užsiregistravęs dalyvis #11
Prisijungta: An Lie 29 2008, 03:54

Vieta: Šilalė
Pranešimų: 1270
Matysim ar VAWT entuziazmas neisbles, ar sugebes taip energingai dirbti, kaip energingai reiskiasi.
Į viršų
drovitas
An Kov 24 2009, 07:15
drovitas

Čia svarbiausia ir yra - teisingai energiją nukreipti
Į viršų
felius
An Kov 24 2009, 07:30
Užsiregistravęs dalyvis #11
Prisijungta: An Lie 29 2008, 03:54

Vieta: Šilalė
Pranešimų: 1270
Per astuonis menesius tokiu energingu entuziastu buvo galybe, kad man letam zmogui net nejauku buvo del savo neismanymo, bet kazkodel tos ismintingos snektos vis nutyla, matyt yra pervertinamos galimybes ir supratimas.
Į viršų
drovitas
An Kov 24 2009, 07:37
drovitas

Lėtas tai lėtas, bet generatorių jau daugiausia padarei
Į viršų
vawt
An Kov 24 2009, 09:15

Matysim ar VAWT entuziazmas neisbles, ar sugebes taip energingai dirbti, kaip energingai reiskiasi.
KAI baigsis atostogos tai truputi suletes bet tikrai neisbles. Mano tikslas kitas nei ka nors yzeisti ar paropdyti koks galingas zinovas.As labai pritariu daugeliui jusu ideju kai kurie jusu poziuriai visai man nepriimtini ir juos ziureciau ir daryciau litaip.Manau tam ir diskutuojame.GAL elektronui ar kitiems labiau patyrusiems jau uzdarytos temos ir kai kurie dalykai jau aiskus ...ir tt. As gi nesijauciu del to blogai kad neviska zinau o gal i betkuri dalyka galima paziureti kitaip, gal nevisos jusu idejos geros ir optimalios.
Į viršų
drovitas
An Kov 24 2009, 09:53
drovitas

Manau visi mes čia tik siūlo galo ieškom, o jau kokį kamuolį pavyks suvynioti priklausys nuo to, kaip teisingai bus pasirinktas kelias ir išvengta klystkelių, pareikalaujančių daug laiko ir lėšų.
Į viršų
vawt
An Kov 24 2009, 09:56

pritariu
Į viršų
Elektronas
Tr Kov 25 2009, 07:47

Visko iki grabo lentos nesuzinosi, as tik ta sriti mokiausi ir kaskiek dirbu. Va kaip viska issiaiskinsi pabandysi galesi parasyti straipsni neslepiant techniniu isradimu ir isvadas

[ Redaguota Tr Kov 25 2009, 07:48 ]
Į viršų
vawt
Tr Kov 25 2009, 08:08

Sveiki.Drom vertikale vejo jegaine .Kaip supranru buriavimo zinovu nera? Sukelti miadziaga i puslapi kad butu apie ka diskusija irgi?
Maluneliu tipo salininkai tai gal dar aptarkite aerodinamika kuri tinka maziems lietuvos vejams,gal sparnuociu ir jegainiu varijantus kad ir proven firmos gaminys kuris mazam vejui. KAskaip gal reiketu pagalvoti kaip dar labiau sutelkti turincius dideli kurybini potencijala ir turincius optimale strategija mazu savadarbiu jegainiu gaminimui.Galvoju gal net suvaziavima galetumet kada suorganizuoti ar ten koki seminara be didelio spaudos demesio kur galima butu pristatyti konceptcija ar prototipus.Vieta galetu buti kokia buvusi Balbieriskio spirito varykla ar Kedainiu fermentu fabriko teritorijoje?Nemanau kad tai butu l. brangu.
Nelabai man cia aisku ko siekiama is tikruju gal susirinkti vertinga informacija ir tyliai pasislepus diegti masine gamyba ar jei nemasine tai uzvirinti daug pelno?Lietuvems yra daug budingu geru bruozu,... Tai jau senai butu Lietuva uzversta usieninemis ir nebrangiomis vejo jeg.pagalvokite kodel ju nera? Kodel lietuvoje gaminama tik kaikurie stikloplastiniai mazgai usieniui o jau 20 m pas mus viskas stovi. Kodel Zilinskas is saulevejoenergija po daugelio metu nemato perspektyvos ir visi alternatyvus projektai Lietuvoje paslaptingai sustoja.Cia masine gamyba neymanoma,netgi ir prekyba ? Deja potencijalas yra ir labai didelis, inzinieriai,chemikai dervu zinovai ir tt.Tiketis kad pasikeis bankrutuojancios valstybes politika i zaleja puse ir kad cia bus pilna maluneliu namu ukiui naivu. Reiks patiems be parazitines valstybes-spaudos pagalbos daryti.,man sitoj vietoj kyla spalvingi meksikietisku serijalu vaizdiniai suplakti su vejo maluneliais. Tapti dominuojanciu patinu sitoje srityje didelio noro tikrai nera .Turiu daug aukstesniu tikslu kaip prisideti .

Į viršų
Otto
Tr Kov 25 2009, 08:24
Otto
Užsiregistravęs dalyvis #38
Prisijungta: Pr Rgs 08 2008, 09:38

Vieta: Biržai
Pranešimų: 2015
Vawt, svajonės ir idėjos- gerai, bet jos nieko vertos, kol neįgyvendintos praktiškai.
Į viršų
drovitas
Tr Kov 25 2009, 08:25
drovitas

Nelabai suprantu kur čia viskas pasukama, skamba kaip pretenzijos mokslų akademijai Aš bent jau koncepcijų nekuriu ir pristatinėti jų nesiruošiu... Kažkokie suvažiavimai fermentų fabrike Gal aš vienas žolės nepatraukiu, kad nesuprantu?
Į viršų
Elektronas
Tr Kov 25 2009, 08:26

Matau tu labai nerimsti su tom burem. Tempi jas panasiai kaip laive, jei neplaukei tada susiorganizuok kokia isvika. Principas labai paprastas. Bures vejaraciui turetu buti stipriai itemptos ( oro kiseniu kaip tu sakai cia tikrai negalima daryti), kampas turi buti reguliuojamas. Buriavimas mazuose laivuose, mazuose telkiniuose primena melzima. Tampai tol kol randi max jega. Pasistatai vejarati pries veja, uzdedi vienoda apkrova ir parinkineji kampa, didziausia itampa ant apkrovos parodis geriausia rezultata. Bet griskime atgal. Pirmiausia reikia tureti generatoriu tada uzdesi vejarati ir pasiziuresi ar uztenka apsuku. Apsuku neuzteks nes bus labai letas vejaratis tada reikes deti reduktoriu. Jega i buriu plota smarkiai itakoja, turetu laikyti bures 100kg i 1m2. Veliau galesi sukti galva kaip buriu kampo pasukima automatizuoti pagal galia. Vejui pakilus tures bures atpalaiduoti visai, geriausia kad jas sutrauktu prie stiebo. Vejas labai didele jega, bet audra ir atpalaiduotos bures uzlenks tavo stieba.
Į viršų
vawt
Tr Kov 25 2009, 11:41

TO Elektronas Dekui uz trumpa koncultacija apie bures,Sito isradimo aprasyme panasiai nurodo su kai kuriais nutylejimais.Taip pat ten kalbama kad nustatyti reikia taip kampa kad bure ar mentis igautu stumimo traukimo efekta tada beveik visa 360 naudingai dirba gal tik 30 laipsniu lieka rogutes i kalna tempti gristamasis stabdantis vejarati kas ir padaro sita artimu maluneliams MIneto pasukimo pagal galia ten nerodo.
Generator panaseja i linijini varikli suskaiciuoti gal pats ir sugebetum man butu sunkiau ,bet mokslinio badymo metodu kopijuojant gal ir prototipas iseitu..PO to jau galetumem ir pasigincyti rimciau .Reduktorius minetas cia nereikalingas geriau brangesnis bet patikimesnis generator.Generatorius gi cia panasus i jusu taip vadinamas tabletes tik magnetai ir rites kitaip isdestyti o veikimas panasus.dIametras didelis kas kaina suprantama didina.Transformaturinis plienas nenaudojamas yra kintamos sroves gali buti ir 1 faze ir 3,teoriskai ir daugiau.Apsisukimai mazi ir kad isgauti didesni kirtimo greiti reikia didelio deametro. Daznumas gali labai svyruoti nuo 0 iki 600 ar netgi 1000 hz. suprantama ytampa ir amps irgi. Taigi tai nepigus malunelis su mediniais sparnais,o brangus ir paprastas, ilgaamzis gaminys.Generatorius valdomas pagal vejo greiti parenkama apkrova ,Tam reikalui rekomenduojamas programuojamas valdiklis na kad be reikalo nestabdytu vejaracio.Gauta elektra rekomenduoja per dijodus islyginti ir per inverteri i tinkla . ar kt schema. Namo vidini tinkla isradejas rekomend irgi per valdikli suderinti su jegaine.Jegaines valdiklije yra el , stabdziai remontui ar kt. manau kad pastovia srove i rites leidzia .Yra galimybe keleta jegainiu jungti i viena sistema ten daug galima graziu vaizdiniu su kaikuriais indu filmu elementais matyti.Zoles nerukau ... jei ka ir labai pries narkomanus. Deja mano specialybe yra toli nuo viso sito as tik megejas .
Man sunku matyti dideli potenciala sioje srityje kurio neisnaudojame.Lietuvoje yra labai daug rimtu specelistu ir tikrai tikiu kad galima duoti kruopu . Protingai derinant saules,vejo,vandenilio energetika Lietuva gali pilnai atsisakyti ivestinio anglevandeniu kuro ir taip tapti nepriklausoma. Sios dienos technologija jau leidzia pilnai atjungti gyvenama nama nuo elektros tinklo.Deja sistema santvarka to neleidzia ir visaip trukdo. Man kraujas uzverda kai pamatau mazu vejo jegainiu kainas,tai jegu tokia kainodara butu tai toyota avencis 2000000 lt kainuotu .Vejo jegaine gaminant masiskai 3-10 kw iki 145000 lt? kai paprasai isko susideda kaina tyla . Tai prie to suku kad tik mes patys galim tai keisti .

Į viršų
Eiti į puslapį  1 2 3 ... 5 6 7 ... 26 27 28  

Persikelti:     Į viršų

Nario spalvos kodas:
Pagrindinis Administratorius, Administratorius, Forumo Moderatorius, Nariai

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF