Diskusijos / Įvairūs / Ne į temą - Zir.lt

Diskusijos

Zir.lt :: Diskusijos :: Pagrindinis forumas :: Įvairūs

<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Ne į temą
Eiti į puslapį  1 2 3 ... 8 9 10 11
Moderatoriai: Admin, Adas, Windpower, dziugas, xaker
Autorius Pranešimas
Micius
Tr Bir 03 2015, 08:26
Užsiregistravęs dalyvis #1762
Prisijungta: Št Bir 11 2011, 08:12

Vieta: Vikonys, Anykščių raj.
Pranešimų: 3109
Aurimas. rašė ...

Ko nedariai stumdomu, ir automatika butum pasidares lengvai

Į vieną pusę kliūna mažieji varteliai, kitoj pusėj vietos ne daugiau kaip 3 m, o visas mano vartų plotis - 6m. Nu ir šiaip, taip buvau sugalvojęs
Į viršų
zam0lskis
Tr Bir 03 2015, 08:46
Užsiregistravęs dalyvis #1170
Prisijungta: Kt Bal 15 2010, 04:21

Vieta: Kalabybiskis
Pranešimų: 3312
tada daryk pakeliamus i virsu, arba sulendancius i zeme
dar teleskopiniai stumdomi buna, kai mazai vietos.
Į viršų
ewas
Pn Bir 05 2015, 12:32
Užsiregistravęs dalyvis #2255
Prisijungta: An Sau 08 2013, 06:10

Vieta: Netoli
Pranešimų: 183
Micius rašė ...

Miciaus vartų metalinė dalis jau visai į pabaigą Liko tik mažiesiems spyną su rankena prikonstruot Automatikai deja kol kas nėra pinigėlių, tai teks subinę pakiloti Dar kol automatikos nebus, teks atramas sugalvot, kadangi ilgiau bus atidaryti, tai reiks laikinai ką nors sugalvot, kad be reikalo visas svoris man stulpų neišverstų Tarpus taip pat lentutėm užkalsiu, pagal manosios pageidavimus Visi vartais su guoliais, įstrižainės veržiamos, kad butų galima nukabimą kontroliuot

Na stulpai turėtų net kuriuo atveju svprį laikyti, net ir su pavara. Tokio pločio vavara varstomiems apie 500 kainuoja, o stumdomiems apie 300, aš dariausi viską irgi pats žinoma pavarą pirkau ir apatinę siją. Nematau fotkėj jokių vamzdžių pavaros kabeliams praverti.
Į viršų
zam0lskis
Pn Bir 05 2015, 09:55

ewas rašė ...

Na stulpai turėtų net kuriuo atveju svprį laikyti, net ir su pavara. Tokio pločio vavara varstomiems apie 500 kainuoja, o stumdomiems apie 300, aš dariausi viską irgi pats žinoma pavarą pirkau ir apatinę siją. Nematau fotkėj jokių vamzdžių pavaros kabeliams praverti.

varstomiems tie stulpai aiskiai per menki. laikytu tik stumdomus vartus, nes svoris buna nukeltas i begi ir stulpai tik paremia.
jei betonuot vartu stulpus normaliai - reikia mazdaug sudet keturis tokius kaip dabar i viena. padaryt normalu suvirinta is armaturu karkasa. tanku (kaip pvz staklems dare aurimas). ir padaryt gilu pamata, antra tiek. pakabinti vartai cia tau ne tvora. stulpai turi but stabilus. kitaip pastoviai nesueis vartai arba nukabs
jei norima stulpo tokio storio kaip dabar - tai betonas nebetinka. turetu but nebent is sijinio metalo (ne plonesnenem kaip 8mm-1cm sienelem). pvz nupirkt 6m ilgio 18cm plocio (arba geriau 20cm) lovini sveleri, supjaut po 1,5m ir suvirint po du gabalus i kvadratini stulpa. galuose privirint armaturini karkasa ir isstacius su gulsciukais uzbetonuot duobej.
-----
siaip tai nesuprantu kam tau tokie platus reikalingi? planuoji kombaina ar lektuva kieme laikyt? nors platus vartai ir man patinka
na o mazuosius vartelius galima juk daryt kitoje vietoje ar kitoje puseje, ir pasidaryt stumdomus. vistiek ten matau zole zelia ir pro tuos mazuosius aiskiai pastoviai nevaikstai...

[ Redaguota Pn Bir 05 2015, 10:27 ]
Į viršų
Micius
Pn Bir 05 2015, 09:22

Pagyvensim pamatysim Platūs vartai labai reikalingi, kai atvažiuoja miškovežis su malkom, ar "gavnovozas" Be to aš kai vairuoju tik vidutiniškai, tai man neatrodo labai jau jie platūs Mažieji varteliai apskritai dar net nė karto ir atidaryti nebuvo Taip, jie naudojami bus nedaug, bet jei jau padariau, tai ir bus Dėl stulpų nelaikymo, tai nėra jau jie tokie silpni kaip atrodo, įkasti apie 1,3m, be to vartų galuose yra pavažėlės, o tarp šoninių stulpų įspraustas apatinis, kuris pastatytas ant 4 įkastų stulpų - pamatukų Be to ilgam stovėjimui, darysiu atramėles Matysim kaip čia kas bus Rytoj galutinis dažymas, ir suksiu lentikes, šiandien susipjausčiau, susimatavau tarpus ir visa kita Čia dar foto nėra, dar vieni yra dideli sklypo gale, tuos irgi darau Mažyliams dar liks spyną prikonstruot Baigęs vartus, ieškosiu kaip ir iš kur grunto atsivežt, mat vienam krašte sklypo, labai jo trūksta. Kai tik gausiu grunto, užpilsiu skyles, ir galų gale, šiemet, po 5 metų darbo, įvyks didžioji premjiera - mano takso paleidimas be pavadėlio ! Tai jis džiaugsis Po to bus damušinėjami tvoros likučiai, visokių lentelių apipjovimai, stulpų viršūnes reikės nupjaustys (gaila kad mano super deimantinis diskas sudilo, skirtas pjauti armuotą betoną), ir.... ir.... vėl pajudės vėjo jėgainės projektas Yoooohoooooooooo ))
Į viršų
zam0lskis
Pn Bir 05 2015, 10:39

jegaine idomiau negu kazkokia tvora
o daryt del suns as rinkciaus kita sprendima, uzkasciau suni kur nors
Į viršų
Stasiuks
Št Bir 06 2015, 09:46
Užsiregistravęs dalyvis #2615
Prisijungta: An Grd 10 2013, 09:04

Vieta: Kaunas
Pranešimų: 863
Siandien sedege mano 495W UPS'as kuri naudojau kaip inverteri Buvau pajunges 375W trimeri ir kazkur po 30 min darbo isruko dumelis. Matomai PC upsai nepritaikyti pastoviam veikimui. Reiks normalesnio jieskoti.
Į viršų
verinukas
Št Bir 06 2015, 10:13
Užsiregistravęs dalyvis #2623
Prisijungta: Kt Sau 09 2014, 08:30

Vieta: Panevėžio raj.
Pranešimų: 463
Įvertink trimerio darbo režimą naudojant apkrovą, kuri dirba AC3 režimu.
Tavo atveju standartinis UPS yra pritaikytas tik AC1 režimui.
Taviškis UPS buvo labia kantrus ir ilgokaio tai kentėjo.
Į viršų
Windpower
Sk Bir 07 2015, 09:04
Windpower
Užsiregistravęs dalyvis #46
Prisijungta: An Rgs 16 2008, 04:53

Vieta: Alytus
Pranešimų: 795
turiu tokį pat, maksimalia galia dirbant ventiliatoriuką reikejo uždėti prapūtimui
informacijos nuoroda
Į viršų
ewas
An Bir 09 2015, 12:38

Micius rašė ...

Pagyvensim pamatysim Platūs vartai labai reikalingi, kai atvažiuoja miškovežis su malkom, ar "gavnovozas" Be to aš kai vairuoju tik vidutiniškai, tai man neatrodo labai jau jie platūs Mažieji varteliai apskritai dar net nė karto ir atidaryti nebuvo Taip, jie naudojami bus nedaug, bet jei jau padariau, tai ir bus Dėl stulpų nelaikymo, tai nėra jau jie tokie silpni kaip atrodo, įkasti apie 1,3m, be to vartų galuose yra pavažėlės, o tarp šoninių stulpų įspraustas apatinis, kuris pastatytas ant 4 įkastų stulpų - pamatukų Be to ilgam stovėjimui, darysiu atramėles Matysim kaip čia kas bus Rytoj galutinis dažymas, ir suksiu lentikes, šiandien susipjausčiau, susimatavau tarpus ir visa kita Čia dar foto nėra, dar vieni yra dideli sklypo gale, tuos irgi darau Mažyliams dar liks spyną prikonstruot Baigęs vartus, ieškosiu kaip ir iš kur grunto atsivežt, mat vienam krašte sklypo, labai jo trūksta. Kai tik gausiu grunto, užpilsiu skyles, ir galų gale, šiemet, po 5 metų darbo, įvyks didžioji premjiera - mano takso paleidimas be pavadėlio ! Tai jis džiaugsis Po to bus damušinėjami tvoros likučiai, visokių lentelių apipjovimai, stulpų viršūnes reikės nupjaustys (gaila kad mano super deimantinis diskas sudilo, skirtas pjauti armuotą betoną), ir.... ir.... vėl pajudės vėjo jėgainės projektas Yoooohoooooooooo ))

Kadangi pats dariausi nustumiamus vartus tai tikrai nesutinku su Zam0lskiu, kad jiems reikalingas mažesnis pamatas. Juk 6m vatams išlaikyti už vieno galo ant dviejų ratukų tai tikrai reikia jėgos ir atramos, vartai sveria apie 300kg, vien apatinė sija 6metrų yra ką pakelt. Atveremiems vartukams nieko tokio nereikia, jokių sijų, bėgių nėra, jei jie laikosi ir stulpas nekrypsta tai ir laikys, be to jie jau ir taip 3m ilgio jei neperkrusi metalo ir medžio tai viskas bus gerai, gal šiek tiek neramina tas 1,3metro gylis, bet nežinau kokia iš viso konstrukcija, kaimynas irgi nelindo giliai apie 1,2m tipo iki įšalo ribos ir pakabino atveriamus vartus. Pavaros tvirtinasi ant stulpų tai vėl gi jokios apkrovos patiems vartams. Tik susimildamas psiklok pavarai vamzdžius iš polietileno į kožną stulpą ir tarp jų, gal dabar babulkių neturi automatikai, o po metų ir atsiras, kai atsibos laipioti iš mašinos ir ypač per lietų, o bus jau gerbūvis sutvarkytas, gėlynai rožynai, trikelės ir kitos bėdos
Su taksu tai reikės "politiškai" padirbėti jie mėgsta po tvoromis ir vartais savo kelius darytis į laisvę, be to labai užsispyrę ir gudrūs (kai jiems reikia), kartą pabandys ir jei pasiseks Gausi betono juosta aplink sklypą daryti, arba paaiškinti taksiukui (jam suprantama kalba) kas yra negalima. Kaimynas savo vilkšunį su auliniu batu "mokė" neperžegti vartų ribos, dabar šis net labai įsiutęs ir atvieptais dantimis puola, bet iki vartų ribos, nors šie ir plačiai atverti, jis neperžiangia tarytusm būtų stiklo siena būtų, aš savo labradorą kol kas "humaniškais" metodais auklėju, man sekasi praščiau, priklauso nuo šuns nuotaikos
Į viršų
Stasiuks
An Bir 09 2015, 07:57
Užsiregistravęs dalyvis #2615
Prisijungta: An Grd 10 2013, 09:04

Vieta: Kaunas
Pranešimų: 863
Issiardziau savo UPS'a ir matosi, kad 2 tranzistoriai is 4 sudege IRF3205. Jei pakeisciau is lemonos tokiais MOS-N-ch 55V 110A 200W kazin ar gerai butu? Galvoju gal uzdet juos ant dvieju PC procesoriaus radiatoriu su ventiliatoriais, kad neperkaistu ir toliau trimeriot

Į viršų
ewas
An Bir 09 2015, 10:08

Manu, kad galima, svarbu kad nedidėtų varža R(DS) pas IRF3205 8mOm. ir užtikrinti pilną jo atsidarymą, žinoma galima būtų ant peties didinti trnzų skaičių, bet tai jau daug schemos ardymo litavimo radiatorių keitimo.
Į viršų
Micius
Sk Rgp 16 2015, 08:38

Senai norėjau įdėti savo klevą, kurį noriu panaikinti, mat užstoja kolektoriui saulę☺ Į jį trenkta žaibo, čia ar prieš metus ar prieš du.

[ Redaguota Pr Rgp 17 2015, 07:50 ]
Į viršų
zam0lskis
Sk Rgp 16 2015, 09:18

kleva neapsimoka naikint, juk ziema lapus numeta ir saule praleidzia plius sula skani klevu. na gal virsunes nebent apipjaustyt vertetu
o va ta egle tai velniop reikia pjaut naudos is jos nulis, o kada nors gali net isvirst ir nama prislegt.
Į viršų
robertonebadzio
Sk Rgp 16 2015, 08:25
Užsiregistravęs dalyvis #1240
Prisijungta: Pr Geg 31 2010, 04:12

Pranešimų: 1005
Ale nepamirsk leidimo pjovimui, kitaip pasveikins nemaza sumele.
Į viršų
zam0lskis
Pr Rgp 17 2015, 12:05

iki 18cm berods nereikia leidimo.
Į viršų
robertonebadzio
Pr Rgp 17 2015, 08:07

8 cm.
Į viršų
Windpower
Pr Rgp 17 2015, 11:41
Windpower
Užsiregistravęs dalyvis #46
Prisijungta: An Rgs 16 2008, 04:53

Pranešimų: 795
Žievę nulupus medžio gal ir gautųsi 8 cm
Į viršų
Micius
Pr Rgp 17 2015, 07:52

Nenoriu nieko sakyt, bet chebra, jeigu savo medžiui pjauti leidimo kažkur važiuoti, tai čia išvis absurdas Čia tik zlobnas kaimynas gali įskūst, ir tai, čia mano teritorija Čia tik vienas dalykas, kad man pačiam to medžio gaila...
Į viršų
robertonebadzio
Pr Rgp 17 2015, 08:21

Vaismedzius gali bet kada. Egle, pusi, azuola, ir kitus vertingus medzius, reikia leidimo. O azuolui is vis regai. Niekas leidimo neduoda. Tai uztat ju ir nesodina, nes paskui tik bedos isigyji. Gali uzsiticharines nuodyti, tada kai medis uzlinksta, duoda leidima sausuoliui. Bet pries tai dazniausiai atvaziuoja pasiziureti.
Taigi, jeigu sodinate tokius medzius, is karto galvokit I prieki ne tik sau, bet ir ateities kartai.
Aisku labiausiai reikia bijoti pavydaus kaimyno, kuris pranes ir labai dziaugsis.....
Į viršų
Eiti į puslapį  1 2 3 ... 8 9 10 11  

Persikelti:     Į viršų

Nario spalvos kodas:
Pagrindinis Administratorius, Administratorius, Forumo Moderatorius, Nariai

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF