Diskusijos

Zir.lt :: Diskusijos :: Pagrindinis forumas :: Įvairūs

<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Tema nesąmonėms pliurpti
Eiti į puslapį  1 2 3 ... 34 35 36
Moderatoriai: Admin, Adas, Windpower, dziugas, xaker
Autorius Pranešimas
bambukax
Pn Spa 10 2014, 08:34
Užsiregistravęs dalyvis #2020
Prisijungta: Sk Bal 22 2012, 08:07

Vieta: birzai
Pranešimų: 291
na kai prasideda pestynes tai kultura dingsta,delto ir ikuriau sita tema.prasom reikstis i sveikata.
Į viršų
verinukas
Pn Spa 10 2014, 08:48
Užsiregistravęs dalyvis #2623
Prisijungta: Kt Sau 09 2014, 08:30

Vieta: Panevėžio raj.
Pranešimų: 460
Paprasčiau ... .
Tiesiog išmeskite pavadinime "zamolskis". Bus pavadinta neutralai ir aiškai.

[ Redaguota Pn Spa 10 2014, 09:15 ]
Į viršų
VirgisLom
Pn Spa 10 2014, 10:33
Užsiregistravęs dalyvis #2271
Prisijungta: An Sau 22 2013, 02:55

Vieta: vaškiai
Pranešimų: 382
bambukax rašė ...

pagalvojau gal reiktu praplesti temos pavadinima.pavadinimas galetu buti,Tema zamolskiui keikti ir sudui malti.jeigu kas temoj pradeda nesamones rasyti tuoj moderatoriai perkelia i sita tema,o ne istrina.kai tik persikels nereikalinga diskusija cia bus galima irodineti savo tiesa iki nugriuvimo netersiant temos nesamonem.as temos pavadinimo papildyti nemoku,tai moderatoriai galetu papildyti.

BAMBUKS ,ar tu pats pagalvojai ,kad čudą sumalei su temos pavadinimu/pakoregavai/,čia yra atvira erdvė,netik ZIRistai čia paskaito ,bet ir visa lietuva,nebijai kad kai kas susidomes ir paduos tave pasibilynėti teisme,kad ir zamolskis ,verinukas teisingai parašė ,nepatinka nekreipk demesio.KĄ dabar rašytumet jei nebutų zamolskio komentarų ,pas jį irgi buna gerų varijantų,okad vienas kitą pasiunčiam ,tai čia yprasta ,be zamolskio ziras butų numiręs ,ir taip jau tas pats per tą patį/100w generai,200w panelės,vandens šildynas vasarą/. pamatę zamolskio temas neskaitykite ,jei kam netinka ,bus taip protingiau,kaip maži smurgliniai.vienas užvedė ir kitus kusina,tai galima pamgalvoti ,kad administratorius ant visko padėjas,jei daugiau niekas neskaitytų be ZIRistų tai tada pofig ,bet mes ne vieni .pamastykim
Į viršų
xaker
Št Spa 11 2014, 05:47

Užsiregistravęs dalyvis #88
Prisijungta: Tr Spa 15 2008, 07:10

Vieta: Mažeikiai
Pranešimų: 2765
Vo tame ir eme kad ne vieni. Naujas narys atsivercia normalia tema, o ten viens kita siunciam ant tirju raidziu ir debilais apsaukiam. Ir koks palieka ispudis, manau ne per geriausias, o tik kaip kaimieciu is Beverli Hilso. Susirenka gi padiskutuot cia protingu zmoniu, o elgiames kaip piemenys. Nuomoniu skirtumas tai gerai, na bet gerbkim vienas kito nuomones, jos visada skirsis ir nebeizeidinekime vienas kito. Nejau taip sunku tai suvokti?
Į viršų
Tinklalapis
bambukax
Št Spa 11 2014, 06:28

virgi,temos pavadinima keiciu delto kad jus pateikiat minciu kad ja reikia keisti.o del teismu tai virgi tu stipriai perlenkiai,argi apie zamolski neteisybe,juk patys siunciat ji pas daktara,del mazu projektu tai irgi klysti,nevisi gali dideles statyti ir tave galima paduoti i teisma kad draudi pasireiksti maziukams,argi nejuokingai skamba,atsipalaiduok,cia laisva salis.kurdamas sita tema turejau minti kad gal but zamolskis susimastys ir pats galu gale prades kazka kurti,o ne knygas grauzti.galit dar siulyti temos pavadinima keisti,as nieko pries.sauliau galim ir pasipesti,tai nera blogai,bet tik sitoj temoj,kad nenukentetu kitos.
Į viršų
A1
Št Spa 11 2014, 07:20
Užsiregistravęs dalyvis #1969
Prisijungta: Pn Kov 02 2012, 02:09

Vieta: Padvariai.Ketinga
Pranešimų: 5
nu jo "gera tema".jus ka neturit ka veikt tik kaip sunys viens ant kito
Į viršų
bambukax
Št Spa 11 2014, 09:05

tik sitoj temoj kaip sunys,o kitose temose busim mandagus,reikia gi zmonems kazkur issikrauti.
Į viršų
sanumar1
Št Spa 11 2014, 09:11
Užsiregistravęs dalyvis #1508
Prisijungta: Tr Grd 08 2010, 09:15

Vieta: Panevezys
Pranešimų: 461
Matau jau isiseme ziro sulinys.Jau atsiranda tokios temos... .
Negerai.
Į viršų
xaker
Št Spa 11 2014, 09:25

A1 rašė ...

nu jo "gera tema".jus ka neturit ka veikt tik kaip sunys viens ant kito

Cia, kad po dienos darbu "atsipalaidavymui" .
Į viršų
Tinklalapis
zam0lskis
Št Spa 11 2014, 11:28
Užsiregistravęs dalyvis #1170
Prisijungta: Kt Bal 15 2010, 04:21

Vieta: Kalabybiskis
Pranešimų: 3251
bambukax rašė ...

virgi,temos pavadinima keiciu delto kad jus pateikiat minciu kad ja reikia keisti.o del teismu tai virgi tu stipriai perlenkiai,argi apie zamolski neteisybe,juk patys siunciat ji pas daktara,del mazu projektu tai irgi klysti,nevisi gali dideles statyti ir tave galima paduoti i teisma kad draudi pasireiksti maziukams,argi nejuokingai skamba,atsipalaiduok,cia laisva salis.kurdamas sita tema turejau minti kad gal but zamolskis susimastys ir pats galu gale prades kazka kurti,o ne knygas grauzti.galit dar siulyti temos pavadinima keisti,as nieko pries.sauliau galim ir pasipesti,tai nera blogai,bet tik sitoj temoj,kad nenukentetu kitos.

bambukax, as konstruoju ir gilinuos i zinias kas mane pati domina. daznai su zir temomis tai isvis nesusije, arba susije labai menkai. kodel turiu konstruot kas domina konkreciai tave? kiek cia galima aiskint sita dalyka? tie visi steperiu vertimai elektros vejo maluneliais man senai nebeidomu, nes man ten jau senai viskas aisku. o daryt kazkoki zaislini modeli vien del darymo nematau jokio tikslo. tegu daro tie, kas sita dalyka is naujo atranda. mane domina daug sudetingesni dalykai ir pasnekovu tom mane dominanciom temom sitam forume vienetai... o konkreciai sitam forume knisa kitkas. pradedi kazka nagrinet kas domina mane ir susije su zir tematika - tai arba temas nutrina, arba isredaguoja nevykusiai, arba susirenka kruva panasiu i tave ir pradeda kliedet kaip jie suprato, kad padidinus pora apviju paze - pasikele steperio itampa ir kaip jie prileido i kelnes is dziaugsmo nuo to

[ Redaguota Št Spa 11 2014, 11:31 ]
Į viršų
bambukax
Št Spa 11 2014, 04:55

tai parodyk ka sukonstraves,nesvarbu kad nesusije su zir,sita tema irgi nesusijusi.paziuresim, pavertinsim.ir dar vienas klausimas,ar yra toks klausimas i kuri tu nezinai atsakymo?
Į viršų
Windpower
Št Spa 11 2014, 07:14
Windpower
Užsiregistravęs dalyvis #46
Prisijungta: An Rgs 16 2008, 04:53

Vieta: Alytus
Pranešimų: 798
zam0lskis rašė ...

bambukax rašė ...

bambukax, as konstruoju ir gilinuos i zinias kas mane pati domina. daznai su zir temomis tai isvis nesusije, arba susije labai menkai. kodel turiu konstruot kas domina konkreciai tave? kiek cia galima aiskint sita dalyka? tie visi steperiu vertimai elektros vejo maluneliais man senai nebeidomu, nes man ten jau senai viskas aisku. o daryt kazkoki zaislini modeli vien del darymo nematau jokio tikslo. tegu daro tie, kas sita dalyka is naujo atranda. mane domina daug sudetingesni dalykai ir pasnekovu tom mane dominanciom temom sitam forume vienetai... o konkreciai sitam forume knisa kitkas. pradedi kazka nagrinet kas domina mane ir susije su zir tematika - tai arba temas nutrina, arba isredaguoja nevykusiai, arba susirenka kruva panasiu i tave ir pradeda kliedet kaip jie suprato, kad padidinus pora apviju paze - pasikele steperio itampa ir kaip jie prileido i kelnes is dziaugsmo nuo to

O čia Zamolski ir aš prisikabinsiu "kodel turiu konstruot kas domina konkreciai tave? " Tai ko tu šikniau lendi prie Xaker65 jau gal kokia pusė metų kad jis ten kažkokį generatorių darytų pagal tavo užgaidas. Provokuoji.
Žinoko zamolski niekas pagal tavo dūdelę nešokinės.
Į viršų
ACxxxDC
Št Spa 11 2014, 07:23
Užsiregistravęs dalyvis #2115
Prisijungta: Sk Rgp 26 2012, 04:41

Vieta: Šakiu raj.
Pranešimų: 84
zam0lskis rašė ...

bambukax rašė ...

Bet kai bebuve tamsta tos apvijos dadeti nesugebate ,kritikuoti lengva ir dauguma ko gero pradejo nuo zaidimu su steperiukais ,visi darbai padaromi darymo budu o ne liezuvio malimu ,surast informacijos seis laikais lengva ir ja cituoti bet gaila bet teorija nuo praktikos daiznai skiresi, kolek tuo neysitikini tai ir yrodineji nevisai teisingus dalykus nors tai visiska nesamone.
Į viršų
VirgisLom
Št Spa 11 2014, 07:44
Užsiregistravęs dalyvis #2271
Prisijungta: An Sau 22 2013, 02:55

Vieta: vaškiai
Pranešimų: 382
bambuxs ,tu dar nesupratai ,zamolskiui pofig ant tos temos ,ar tu Š ant jo ar ne ,o kad knygų apsiskaitęs zamolskis tai pagirtina ,o kas tau neleidžia,prisiknisai ,,sukonstruok ,pavertinsim ,kas tu koks ekspertas ,pats parodyk ką pakonstraves ,tik matem vejo fabriko kurinį,del kurio verkiai ir prancuzu mokslininkai apžiurinėjo,jau seniau buvau siules temą ,kas ką turi,parodykim .tikrai nebera ką jums veikti,kas ten rašė////išsisemė zir šulinys///
Į viršų
bambukax
Št Spa 11 2014, 08:24

tu irgi padarei viena vejo jegaine kurios niekas neperka.idomu kodel.manau virgi ir vel klysti,va issiaiskins vyrai santykius ir vel kibs i darbus.
Į viršų
zam0lskis
Št Spa 11 2014, 08:38

ACxxxDC rašė ...

Bet kai bebuve tamsta tos apvijos dadeti nesugebate ,kritikuoti lengva ir dauguma ko gero pradejo nuo zaidimu su steperiukais ,visi darbai padaromi darymo budu o ne liezuvio malimu ,surast informacijos seis laikais lengva ir ja cituoti bet gaila bet teorija nuo praktikos daiznai skiresi, kolek tuo neysitikini tai ir yrodineji nevisai teisingus dalykus nors tai visiska nesamone.

matai tu labai siauraprotiskai ziuri i "kazko darymo" reikala. galima daryt ivairiais budais. tu tezinai vieninteli - kai imi ir darai viska pats. nu tai ka man su tavim diskutuot, kai as pripazistu ir kitus budus. pvz pirkt. arba pritaikyt perdarant. arba kooperuotis. arba ikalbet kad kiti uz mane padarytu tai kas man idomu. ir visokius tarpinius variantus. bet tu kaip boba - uzsisykes butinai padaryt paciam ir dar kazkoki sudnieki. ir tada lakstyt kaip bezdzionei ir visiem girtis tuo ir dar aiskini kad cia yra kazkoks super lygis
Į viršų
bambukax
Št Spa 11 2014, 08:42

vel zamolskis raso,BET TIK RASO.
Į viršų
zam0lskis
Št Spa 11 2014, 09:04

VirgisLom rašė ...

bambuxs ,tu dar nesupratai ,zamolskiui pofig ant tos temos ,ar tu Š ant jo ar ne ,o kad knygų apsiskaitęs zamolskis tai pagirtina ,o kas tau neleidžia,prisiknisai ,,sukonstruok ,pavertinsim ,kas tu koks ekspertas ,pats parodyk ką pakonstraves ,tik matem vejo fabriko kurinį,del kurio verkiai ir prancuzu mokslininkai apžiurinėjo,jau seniau buvau siules temą ,kas ką turi,parodykim .tikrai nebera ką jums veikti,kas ten rašė////išsisemė zir šulinys///

man atrodo reiketu vystyt diskusijas kiek kita kryptim. ne tiesiog girtis kas ka turi, bet sakykim tema "ka gero galima padaryt investavus iki 100lt ?, iki 1 000lt ?, iki 10 000lt ?, iki 100 000lt?, na ir daugiau. ten kur projektai aptariami.
paimkim bet kuri, kas nors kazka sukonstravo ar nusipirko ir imerke savo laiko ir pinigu. dare dare steperi, ar ten koki kolektoriu, ar valdikli konstravo, ar saip jegane nusprko r pasistate ir t.t. paskui pervirsijo 100lt,1000lt r t.t - moderatoriai tema perkelia i sriti kur jau iki 1000lt, iki 10000lt ir t.t. (jei aisku foto matosi, forumieciai ivertina kad tikrai jau tiek prikista, ir panasiai). va tada ir bus pastangu ivertinimas. tikrasis. xaker pvz su savo generais manau jau turetu sedet dalyje virs 100 gabalu. broniuko jegaine irgi manau ten turetu but vertinant vien kiek darbo ikista. ten kur buvo kur pirko visa stoga saules bateriju. dar keli is forumo kazkur ties ta riba jau manau. o dabar belenkas vyksta...
Į viršų
xaker
Št Spa 11 2014, 09:21

Na primeciau vien is lenku magnetu buvo nupirkta ir suklijuota kazkur uz 20 000 lt dar is vokieciu, bet maziau
Į viršų
Tinklalapis
ACxxxDC
Št Spa 11 2014, 09:26
Užsiregistravęs dalyvis #2115
Prisijungta: Sk Rgp 26 2012, 04:41

Vieta: Šakiu raj.
Pranešimų: 84
zam0lskis rašė ...

ACxxxDC rašė ...

matai tu labai siauraprotiskai ziuri i "kazko darymo" reikala. galima daryt ivairiais budais. tu tezinai vieninteli - kai imi ir darai viska pats. nu tai ka man su tavim diskutuot, kai as pripazistu ir kitus budus. pvz pirkt. arba pritaikyt perdarant. arba kooperuotis. arba ikalbet kad kiti uz mane padarytu tai kas man idomu. ir visokius tarpinius variantus. bet tu kaip boba - uzsisykes butinai padaryt paciam ir dar kazkoki sudnieki. ir tada lakstyt kaip bezdzionei ir visiem girtis tuo ir dar aiskini kad cia yra kazkoks super lygis

Nu zamolski tu mane nustebinai tu ŠŠŠ malimo tikras profas ,si tema tau ideliai tinka,pagarba tau .Placiaproti!!
Į viršų
Eiti į puslapį  1 2 3 ... 34 35 36  

Persikelti:     Į viršų

Nario spalvos kodas:
Pagrindinis Administratorius, Administratorius, Forumo Moderatorius, Nariai

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF