Diskusijos

Zir.lt :: Diskusijos :: Pagrindinis forumas :: Vykdomi projektai

<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
12, 24, ir didesnės U sistemos
Eiti į puslapį  1 2 3 4 5 6 7
Moderatoriai: Admin, Adas, Windpower, dziugas, xaker
Autorius Pranešimas
dziugas
Pr Bal 11 2016, 09:25
Užsiregistravęs dalyvis #64
Prisijungta: An Rgs 30 2008, 12:31

Vieta: Klaipeda
Pranešimų: 1005
Gal Aleksas Pasilis?
Į viršų
Krelian
Pr Bal 11 2016, 09:33
Užsiregistravęs dalyvis #2798
Prisijungta: Pn Bal 08 2016, 06:45

Vieta: Klaipėda
Pranešimų: 40
oj ne, mačiau keleta kartų tą žmogų:) aš galvojau kad jis tiesiog norėjo pasinaudoti ten laboratorijom? jis kaip išradėjas daugiau? pas mane ten jaunas vaikinukas:) jis tokia viena jau projektui vienam yra sukonstravęs...:)
Į viršų
dziugas
Pr Bal 11 2016, 09:48
Užsiregistravęs dalyvis #64
Prisijungta: An Rgs 30 2008, 12:31

Vieta: Klaipeda
Pranešimų: 1005
Sia savaite bus statybu paroda, gal bus atsinaujinancios energetikos ir kitu sprendimu, verta apsilankyti. Klaipedos universitetas su Pasilio isradimais. Na bus matyti, po parodos bus galima pasneket.

PS:
Nuoroda i paroda 2016 m. balandžio 14 - 17 d.: informacijos nuoroda

[ Redaguota An Bal 12 2016, 12:26 ]
Į viršų
zam0lskis
Pr Bal 11 2016, 10:53
Užsiregistravęs dalyvis #1170
Prisijungta: Kt Bal 15 2010, 04:21

Vieta: Kalabybiskis
Pranešimų: 3201
Krelian rašė ...

zamolski, aš tave supratau:) man tokių 'bandurų' nereikia:)

nemanau kad supratai antra posto dali, o tau tai zenkliai svarbiau suprast, nei supratimas, kad nepirksi pramoninio akumo
Į viršų
Stasiuks
Pr Bal 11 2016, 11:05
Užsiregistravęs dalyvis #2615
Prisijungta: An Grd 10 2013, 09:04

Vieta: Kaunas
Pranešimų: 870
Valdyti vejo jegaine reikes gero valdiklio, cia ne taip kaip su SB. Man tie UPSiniai 7Ah akumai nelabai patinka, nes veikia ne ilgiau kaip 2 metus, nors visada pakrauti stovi. Gal cia priklauso nuo pacio upso krovimo, bet kas 2 metus darbe visus keiciam. Vieno kaina apie 10 Euru,gal jei pirkt brangius butu kitaip.
Keleta kartu net bandziau dapilti distiliuoto vandens ivairiais kiekiais, kaip youtubej rode, kad neva atsigauna akumas Visiskas snipstas, nes dar veikiancio akumo itampa nukrenta ir nebenori krautis, kai pradeda krauti kamstelius nusaudo, o atjungus krovima itampa vel nukrenta. Bandziau dapilti nuo keliu lasu iki 10 ml i sekcija, bef rezultatas tas pats
Į viršų
Krelian
An Bal 12 2016, 09:05

dziugai, kada ir kur bus ta paroda?

zamolski, manes nedomina akumuliatoriu bloku sistemos didesnes nei 24VDC įtampos, DG ekstra atvejis, jokio stacionaraus DG ten nebus, tik galimybę pajungti ir pakrauti baterijas.

Stasiukai, tarkim galima tikrai daug ką valdyti ir prisimastyti, bet būtent mano atvejų, kai vertikalios ašies VE su asinchroninių trumpai jungtų rotoriumi varikliu, ką aš ten galėčiau ir pagal ką valdyti?
Į viršų
kontra
An Bal 12 2016, 11:46
Užsiregistravęs dalyvis #2034
Prisijungta: Pr Geg 07 2012, 12:35

Vieta: kaunas
Pranešimų: 80
Sveiki,
Kartais dar paskaitineju forumą, apie daug ką turiu savo nuomonę, tačiau šį žmogų nusprendžiau dar "gelbeti":
-SB viskas gerai,
-del vertikalios (net nesiaiškinant dėl kontrukcijos ir galingumų) yra "girto gaidžio paistalai", jeigu visai nera elektros - nusipirkite dyzelgeneratorių, tai nors šeimai arbatos pašildysite. O jeigu kas nors aiškina, kad tokio ar didesnio galingumo vertikalios su reduktoriumi gali suktis, tai arba yra nematę nei jėgainės nei reduktoriaus arba naglai meluoja.
Į viršų
Stasiuks
An Bal 12 2016, 01:45

Jei visgi suksis ta vertikali jėgainė tikriausiai nejungsi laidų tiesiai prie akumo Reikės valdiklio, kuris leis lengvai startuoti, pakrovus akumą perjungs į teną ir pan.. Jei darysi pats pigiai, tai kol viską suderinsi praeis daug laiko. Sutinku, kad vertikaliai jėgainei apsisukimų diapazonas mažesnis, bet valdiklis visgi reikalingas.
Su SB viskas daug paprasčiau, tad jau galėtum pradėti įsirenginėti, nes kiekviena pradelsta diena prarasti KWh O jei žiemai nespėsi vėjo pasidaryti, galėsi benzininį generatorių paleisti, tik dar dujų įrangą reiktu pritaikyti, kad pigiau būtų.
Į viršų
Krelian
An Bal 12 2016, 08:10

Stasiuks tai čia vadinasi baterijų kroviklis, ir mane dominta toks kroviklis, kuris reguliuotų įkrovimo srovę, ir kuris dingus įtampai leistų pamaitinti tinklą iš baterijų. Gal žinai toki gyva gaminį? kuri galima būrų nusipirkti? įėjimo įtampa turėtų būti 200-250VDV išėjimo gali būti 12 arba 24.

kontra ačiū už tavo komentarą, iš jo aš supratau kad reikia atlikti tam tikrus skaičiavimus prieš parenkant variklį ir sparnus:) bet sparnus jaučių naudosiu tos pačios konstrukcijos, tik dėl dydžio dar nzn. reikės paskaičiuoti kokio man reikia sukimo momento kad pasiekt šiokį tokį generavimą:)
Į viršų
Micius
An Bal 12 2016, 08:29
Užsiregistravęs dalyvis #1762
Prisijungta: Št Bir 11 2011, 08:12

Vieta: Vikonys, Anykščių raj.
Pranešimų: 2961
Jeigu teisingai suskaičiuosi, tai turi gauti nepatenkinamą rezultatą... deja...
Į viršų
Krelian
An Bal 12 2016, 08:38

ir kodėl čia dauguma taip pesimistiškai nusiteikė:) tai jeigu mano sparnai bus 10m2 ploto, aš vis tiek gausiu neigiamą rezultatą? man ta vėjo elektrinė dabar 2oj eilėj, man reikia baterijų kroviiiklio juk yra čia ir praktikų ir elektronšikų, kodėl niekas nieko nepasiūlo... einų pats ieškot... brrr...:)
Į viršų
satigis
An Bal 12 2016, 08:42
Užsiregistravęs dalyvis #2272
Prisijungta: Kt Sau 24 2013, 02:17

Vieta: vilnius
Pranešimų: 523
ir as savo 3 kapeikas ikysiu

Aplamai ne is tuos puses preita. Toks ispudis is pradinio aprasimo ir laidu skaiciavimo, kad stengiamasi isnaudoti momentines galias o taupimui/saugojimui 0.000... (200 Ah). Apie brezinuka - 30 metru tai ne "ten kazkur", o "gretimame kambaryje". Pergyveni del 2 %, o inverteris garantuotai apie 10 % pasiims. Prie mazo apkrovimo 10 - 25 % nuo nominalo ir visus 50 %.
Gal pirmiausia reik pasiziureti kur saugot (akumuliatoriai), koks poreikis, keliom dienom, ir nuo sito pradeti, kiek jau reikia SB ir VG. Krovikliai pagal kaina bus paskutineje eileje.
Bet jei "dede" dirba banke informacijos nuoroda
prasom, yra ir rusiskas analogas, yra ir vitron
atrodo maciau ir 510 DC iejima

[ Redaguota An Bal 12 2016, 08:45 ]
Į viršų
Krelian
An Bal 12 2016, 09:01

satigis kodėl VE+SE? tam kad kuo dažniau turėčiau elektrą ne iš baterijų. Dabar bus 200Ah, reikės daugiau? Žiūrėsiu iš praktikos, reikės - pajungsiu daugiau. mano skaičiavimuose pamatysi, kad netgi prie 30m KL tu 12 ir 24 VDC sistemą labai sunkiai sukursi veikiančia išvis, o jeigu ir sukursi tai ji kainos, įtarių, daugiau nei bet kokie inverteriai dėl to, kad ten bus tokie kabeliai kuriu čia dauguma net akyse nėra matė, ir dar palaužys galvą kaip tos kabelius reikia išvis pajungti prie bet ko. Inverterį-kroviklį kuri siūlei man visai patiko, beveik tai ko man reikia! bet jis netiks... butų super rasti kažką panašaus tik mano sistemai...pažiūrėsiu tuos analogus ir pasidomėsiu daugiau MPP įmonės gaminiais:) ačiū:) jeigu dar žinot inverterių/kroviklių gamintojų parašykit prašau!:) bučiau dėkingas:)
Į viršų
Krelian
An Bal 12 2016, 09:02

satigis įtampos kritimas tai yra LABAI svarbų, patikėk manim:) jeigu norėsi, galėsiu tau dar karta pabandyti paaiškinti kodėl...
Į viršų
zam0lskis
An Bal 12 2016, 09:25
Užsiregistravęs dalyvis #1170
Prisijungta: Kt Bal 15 2010, 04:21

Vieta: Kalabybiskis
Pranešimų: 3201
del vertikalios sparnuotes - ten reikia ziuret ne sparnuotis pavirsiaus plota, o sparnuots diametra. ir ta diametra lygint su generatoraus diametru. horzontalias padaro sakykim 3m diametro, o generatorius padaromas sakykim 30cm diametro. santykis 10 prie 1 - todel "visada puikiai veikianti".
o horizontalias padarao sparnuotes diametra kokiu 40-50cm ir uzdeda toki pati generatoriu, kaip horizontalioje - 30cm. diametru santykis geriausiu atveju 2 prie 1 , arba net koks nors 1,5 prie 1. santykis gaunasi 5-8 kartus prastesnis - todel gaunasi "beveik neveikianti" jegaine. o tada islenda sitie visi vertikliu "sudaspecalistai" kur cia pilnas forumas - ir rekia issizioje - kad "vertkalios sudas"
parametrus jei lygint vienodus - vertikalios padetu horizontalias i kampa be jokio vargo. tik reikia teisingai padaryt. o tas brangu.
Į viršų
satigis
An Bal 12 2016, 09:31

o savo skaiciavimuose ar ivertinai kad kabeli galima uzkasti ir kad tai ne pastovus laidu apkrovimas ?
supratima turiu, KTU elektrotechnikos fakultetas.

nuo sito geriau pradek
informacijos nuoroda

galiausiai kas maiso pastatyti keitikli salia bateriju o jau tampyti 220 ?
Į viršų
Stasiuks
An Bal 12 2016, 09:38

Tikiuosi is tokios ilgos diskusijos bus kazkoks praktinis rezultatas, nes apie SB sistema jau viskas pasakyta
Į viršų
satigis
An Bal 12 2016, 09:41

vat vat
o kiek klausinejau apie VG tai man irgi niekas nieko konketaus nepasake saulininkai labiau atviri
Į viršų
Krelian
Tr Bal 13 2016, 12:13

MPP MPI - 3000 HYBRID 3K tai labaaai arti to ko man reikia:) (tik baterijų įtampa 48VDC) tada išvis problemų nebūtu... jeigu kito varianto nerasių, teks jaučiu ta ir rinkti... na dar paieškosiu internete...

zamolski tiesa pasakius, beveik supratau ką norėjai pasakyti:) tikriausiai horizontalios ašies VE yra geresnės, dėl to jų ir pristato visur, bet aš norių būtent vertikalios... manęs čia neatkalbėsit:) kai kalbėjau apie plotą, turėjau omeny ne sparnų plotą, o darbo paviršių kuri 'stumia' vėjas...

stasiuks kažkas tikrai bus:) man žiauriai reikia elektros...:) ir kuo greičiau to geriau...

satigis ačiū už nuorodą, jau studijuoju... VE ir SE pas manę bus lauke... inverteris greičiausiai lauko nebijos, idėja šiaip gera, bet ką tada daryti su baterijom? jos lauke neįrengsi... kiek žinau žiema (kai elektros labiausiai reikia) tos baterijos ne daug ką duos prie minusinės temperatūros? bet jeigu rasti koki sprendimą dėl baterijų... šitas variantas man labai patiktų...
Į viršų
felius
Tr Bal 13 2016, 07:38
Užsiregistravęs dalyvis #11
Prisijungta: An Lie 29 2008, 03:54

Vieta: Šilalė
Pranešimų: 1270
Totali nesamone, is 2m2 krauti akumus ir patenkinti 3kwh poreiki, geriausiu atveju is tu dvieju kvadratu gausi 40w galia, nors abejoju, nes 30m kabelio, tai taspats, kad jegaine stovetu salia namo, o jeigu salia namo, tai turi buti bent 30-40m aukscio. Kaip greitai uzsidegei, taip greitai ir uzgesi. Fizikos desniu neapgausi.
Į viršų
Eiti į puslapį  1 2 3 4 5 6 7  

Persikelti:     Į viršų

Nario spalvos kodas:
Pagrindinis Administratorius, Administratorius, Forumo Moderatorius, Nariai

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF