PO ŠIOS TEMOS AVARINIO ATKŪRIMO, NELIKO ĮKELTŲ SCHEMŲ IR NUOTRAUKŲ. Pasistegsiu įkelti tik aktualias schemas ir nuotraukas. Klauskite ir pasistegsiu atsakyti.
Tai pažintinio pobūdžio informacija ir informacijos skelbėjas neprisiima atsakomybės dėl, šioje skiltyje aptariamo įrenginio, galimo neigiamo poveikio aplinkai ar sveikatai.
Ištrauka iš VU "Elektrostatikos" metodinės literatūros įžangos: Elektrostatinis laukas tam tikra prasme yra abstrakcija, nes gamtoje nejudančių krūvių nėra. Ši ištrauka iš universiteto studijų metodikos pateikta tam, kad tūlas tiesmukiškai nesuprastų termino "statika" pritaikyto "elektrostatikos" termine, taip pat, kaip tai pateikiama šios temos pavadinime.
Trumpai apie išradimą. ( Mišino ritė, катушка Мишина, Mishin coil, Mishin spulen ). Pagal išradėjo A.Mišino pasakojimus interneto konferencijose, atradimas įvyko 2015 rugsėjo mėnesį. Darydamas eksperimentus su "talpinėmis" ritėmis, išradėjas atsitiktinumo dėka pastebėjo, kad tam tikro dažnio elektrostatinio lauko "implozija" turi teigiamą poveikį sveikatai (turintiems medicinines patologijas). Jam staiga išnyko išsisenėję gumbai ant rankos. Kaip įrodymas, tai senesni jo internetinių konferencijų įrašai, kur šie rankos gumbai lengvai įžiūrimi. Šis atvejis jį paskatino atlikti daugiau eksperimentų ir lūkesčiai pasitvirtino su kaupu. Po pusmečio sėkmingų eksperimentų t.y. dar 2016 m. A.Mišinas nusprendė pasidalinti informacija su bendrtaminčiais ir aprašė savo įrenginio konstrukciją, bei patalpino šią informaciją atvirai internete. PDF informacijos nuoroda RU "Вихревая динамика" + "Электростатика в медицине " Мишин А.Н. Išradėjo pasekėjai ir entuziastai susistemino konferencijų įrašus ir patalpino internete. informacijos nuoroda RU
Kadangi įrenginio konstrukcija pakankamai paprasta, nusprendžiau susikonstruoti šį unikalų prietaisą pagal Mišino aprašymus.
Konstrukcija ir techniniai parametrai:
1.Sinuso generatorius (meandras nepageidautinas dėl galimo neigiamo poveikio). Galima naudoti laboratorinį generatorių, bet būtinas stiprinimo kaskadas su pustilčio arba tilto schema.
2. Generatoriaus stiprinimo kaskado maitinimas iki 24VDC, ritės srovė iki 350mA RMS. Autoriaus nuomone - optimalu 50-150mA RMS. Internete radau simpatišką variantą su baterijomis 3-5V, pagal DEN737 autogeneratoriaus principu.
3. Kol kas vyrauja nuomonė, kad efektyviausias "talpuminės" rites rezonansinis dažnis yra 285kHZ. Dažnis parenkamas ilginant arba trumpinant rites laidininkų ilgį. Bet Mišinas teigia, kad verta turėti ir kitų dažnių bei gabaritų rites 250kHz...400kHz diapazone. Skirtingos medicininės patologijos skirtingai reaguos į skirtingus dažnius ir ritės geometriją.
4. Ritės centrinę skylę ir išorinį ritės diametrą patartina daryti santykiu 3,236 karto t.y. pvz.:
210mm(išorė) / 64,89mm(vidus) = 3,236
Galimi ir kiti gabaritai išlaikant nurodytą santykį 3,236 .
5. Ritė prie generatoriaus jungiama priešpriešiniais galais - L1 galas ir L2 pradžia. "TALPINĖ" ritė:
6. Plokščia ritė vyniojama dviem laidais 2x12m. Ritės laidai klojami ant lipnios juostos paviršiaus vienoje plokštumoje vienas šalia kito. Optimalus variantas iš emaliuoto 0,4...0,5 varinio laido. Bet puikiai veikia ir su mažesnio ar didesnio diametro laidais, net ir kompiuterinė išvyniota vyta pora. Ritės laidai trumpinami arba ilginami pagal pageidaujamą rezonansinį dažnį arba ritės gabaritą. Vienas iš gamybos būdų: informacijos nuoroda Arba taip informacijos nuoroda RU.
7. Barankos ritė vyniojama iš vytos poros dvigubo laido, poros ilgis 2x20m. Tinka kompiuterinio laido pora arba vytas telefoninis laidas. Yra nuomonė, kad geriau veikia , kai vyta laidų pora suvyta į dešinę, kaip kairinis sriegis, bet tai nėra pagrįstas faktas. Tikriausiai pagal Miroving mokymą. Laidų pora persukama rankinės drelės pagalba. Ritės laidai trumpinami arba ilginami pagal pageidaujamą rezonansinį dažnį. Dažnis mažinamas ilginant lado ilgį ir atvirkščiai, dažnis didinamas trumpinant laido ilgį.
8. Kad patikrinti ar ritė veikia, naudojama nesudėtinga testavimo ritė prijungtą tiesiogiai prie LED, kaip čia informacijos nuoroda RU.
Dabar prieš naudojant ritę visada galima įsitikinti ar ritė veikia, pridedant ją prie dangtelio su testine rite. Jei LED nešviečia, vadinasi nutrūko laidas arba neveikia generatorius.
KAD IŠVENGTI DERINIMO PROCESO IR TURĖTI GALIMYBĘ KAITALIOTI SKIRTINGAS RITES, SIŪLAU NAUDOTI AUTOGENERATORIŲ. Šiuo metu naudoju šį savos kūrybos variantą:
W=vijų kiekis. Feritiniai žiedai išlupti iš sugedusių ekonominių fluorascensinių lempučių. Panaudotas USB maitinimo laidas nuo senos sugedusios PC pelės.
Maitinimas 5V iš USB pakrovėjo arba iš kompiuterio USB lizdo. Schema automatiškai prisiderina prie ritės rezonansinio dažnio ir galima kaitalioti skirtingas rites be papildomo derinimo.
Derinama parenkant TR1 vijų kiekį taip, kad schema pati lengvai susižadintų.
TR1 - toroidinis ferito žiedas išluptas iš perdegusios CFL ekonominės liuminescensinės lemputės draiverio. Pirminė vija 1-2w, tai tiesiog pervertas laidas vieną ar du kartus, kuris jungiamas prie DMA rites.
TR2 - toroudinis ferito žiedas. Transformatorius ne tik suteikia papildomą saugumą, kai ritė galvaniškai izoliuota nuo bendros schemos, bet ir suderina apkrovos ir išėjimo kaskado impedansus. Manau puikiai tiktų ir feritas iš PC maitinimo šaltinio.
Schema pasileidžia be kaprizų, tik reikia parinkti TR1 laidų seką. Jei iš pirmo karto nepasiledo, sukeiti TR1 pasirinktos vienos apvijos (pirminės arba antrinės) laidus vietomis ir veikia.
Kol vykdomi realaus įrenginio bandymai ir derinimai, šis pagrindinis postas yra pildomas ir koreguojamas.
paziurinejau visokius rusiskus video sia tema, viskas skamba labai loxatroniskai as siaip mates medicinini irengini (tipo aprobuota), kur su ultradazniais pagreitina gydyma ir sugijima raumenu ir kaulu. bet ten kaip supratau veikia organizmo metabolizma (pagreitina lygtai), ir impulsus leidzia per kuna tiesiogiai. prilipdo du elektrodus ir kunas veikiamas tarp ju. irgi elektrodu dydziai visokie ir skiriasi veikiamo kuno plotai ir gylis. dazniai irgi berods keitinejami (nezinau tiksliai kokie, bet irgi kilohercu eiles). sportininkam reabilitacijai pagrinde naudoja ar loviniams ligonims - nes nepraktiskas nudojime buityje. o cia kazkokia kitokia fignia, principas kaip ir kitas, bet esme panasi ir daug sutapimu. ir kazkaip man uznesa isbandziusiu "ispudzius" ir poveikio aprasymus i ana aparata...
Mane sužavėjo Mišino įrenginio konstrukcijos paprastumas ir išradėjo atvirumas. A.Mišino informacijos pateikimas labai paprastas, lengvai suprantamas ir be jokio komercinio prieskonio.
Jei įrenginio poveikis tikrai pasitvirtins, tai būtų puiki pigi priemonė su mažiausiomis išlaidomis atlikti profilaktines ir gydomasias procedūras namuose. Tai dešimteriopai pigiau nei medikamentai. Procedūros poliklinikose taip pat yra ne pigios.
Mišino principas gerokai paprastesnis nei Raymond Raif įrenginys informacijos nuoroda , kuris veikia panašiu principu. Raifo įrenginys turi papildomą moduliaciją garsinių dažnių diapazone. Manau tai galima įgyvendinti ir Mišino įrenginyje. Raif atliko puikų tyrimą atradęs ir priskyręs konkrečius dažnius konkrečioms medicininėms patologijoms ir ligoms. Kadangi Raifo įrenginio savikaina buvo brangi, nebuvo galimybės jį išpopuliarinti - ir vėl laimėjo farmacininkai . Yra dar viena nuomonė jog jį specialiai sužlugdė, nes jis nesutiko parduoti savo išradimo ir nutraukti veiklą. informacijos nuoroda informacijos nuoroda Video žiūrėti nuo 14min. informacijos nuoroda RU. informacijos nuoroda RU.
Nusprendžiau pasigaminti keletą A.Mišino įrenginio egzempliorių skirtingiems dažniams ir pasidalinti su giminėmis ir pažystamais. Eksperimentuosime ir žiūrėsime, kaip tai veikia realybėje.
Viena iš patirčių: Prieš dvi savaites panaudojome plokščią ritę pooperacinės didelio pjūvio žaizdos gydymui ant kojos blauzdikaulio, po metalinių tvirtinimų ir varžtų pašalinimo. Rezultatas puikus. Liaudiškai pasakius "Gyja, kaip ant šuns" . Įdomu pastebėti, kad pirmomis dienomis, vykdant procedūras, siūlės vietoje pradeda "lakstyti skruzdės" po to pradeda "badyti adatėlės" ir žaizdos vieta patinsta. Po procedūros praėjus pusvalandžiui patinimas nuslūgsta.
Iš eksperimento aprašymo susidaro įspūdis, kad tas dažnis tik paskatina audinių kraujotaką (metabolizmą kaip sako Zamolskis), ko pasekoje žaizdos užgyja greičiau. Panašų efektą galbūt duotų tų pačių audinių masažas ar kokia ten temperatūros terapija. Tai, kad veikiant tam dažniui audiniai patinsta, jaučiamas skrudžių bėgiojimas tik parodo, kad veikiami aplinkiniai audiniai, o pats gijimo procesas tik antrinis poveikis. Jei žaizda gytų greičiau be jokių papildomų požymių, tuomet būtų tikras atradimas. O tam išradėjui ant rankų išnyko mazgai taip pat dėl kraujotakos ir linfos sistemų suaktyvėjimo. Tą patį greičiausiai būtų padariusios ir linfos drenažinio masažo procedūros. Tokias procedūras kaip visas fizioterapines priemones reikėtų naudoti saikingai.
Taigi yra gaminiu padarytu seniai. As turiu apie 12 metu gamini. Nezinau ar Misinas ji isrado, ar jis tik dabar bando ieiti I ta vaga su naujom idejom, ar tik pasinaudoja tuo, kas seniai zinoma naujame ,,amplua''.
Šioje skiltyje nieks nieko neparduoda ir reklama neužsiima. Čia pasidaliname informacija apie vieną iš naujausių išradimų, bei patirtimi konstruojant savadarbį įrenginį. Mišinas atrado paprastą pigų būdą pačiam pasigaminti Raifo įrenginio analogą. Ne visi juk laisvai skaito ir supranta rusiškai pvz. Mišino informaciją arba angliškai apie Raifo įrenginį, todėl padariau trumpą Mišino išradimo konstrukcinį aprašymą.
Čia keletas Raifo atrastų dažnių (ištrauka iš didelio sąrašo) skirtų pačioms bjauriausioms ligoms gydyti:
Akivaizdu, kad Raifo įrenginio namų sąlygomis taip paprastai nepasigaminsi, bet Mišino įrenginį pasigamintų ir mėgėjas sugebantis laikyti lituoklį rankose.
Specialiai sukūrė žmogus temą, nenoredamas teršti kitur, tai jei nepatinka praeikit pro šalį, ne nu butinai reikia išlieti savo nepasitenkinimus vieni kitų atžvilgiu.
Kai derinau rite, tai vaikai irgi susidomėjo ir ėmė bovytis . Patiko "šviečiantys pirštai". Neoninė lempa jungiama tik vienu laidu prie Mišino ritės laisvo galo ir tiesiog liečiant lempos kolbą ji uždegama:
Juk stiklas yra nelaidus elektros srovei, bet lempa vis tiek šviečia!!!
Jei elektros srovė neteka per dialektrikus, kas tada teka per stiklą, kad jonizuotų dujas?
Mano supratimu: Elektrostatiniai krūviai nešami elektrostatinio lauko (o gal atvirkščiai) be problemų teka kiaurai per visus dialektrikus. Elektrostatikos virpesiai sąveikaudami su virpančiais elektromagnetiniais laukais ir elektronais, sukuria potencialą , kuris jonizuoja lempos dujas. Nors jie ir yra vadinami elektrostatiniais, jie yra ne statiški ir vistiek juda ir virpa. Mano galva elektrostatinis ir eklektromagnetinis laukas yra, kaip dvi priešpriešybės analogiškai, kaip vanduo ir oras, vienas kitą ištumiančių ir palaikančių pusiausvyrą. Globaliai, Mūsų visatos atžvilgiu, šie abu mažyliai yra statiški, bet jei juos vertinsim lokaliai, jie net labia judrūs ir dinamiški vienas kito atžvilgiu. Kitą vertūs, jei elektrostatika nejudėtų, nebūtų ir žaibų. Dievulis juk taip sugalvojo, kad pagrūmoti mums . O gal būt, kad tiesiog parodyti tiesos kryptį?
Tad šioje nuotraukoje yra paprastas eksperimentinis ir pirštais pačiupinėtas žemiau sekančio apibudinimo paaiškinimas:
"Ištrauka iš VU "Elektrostatikos" metodinės literatūros įžangos: Elektrostatinis laukas tam tikra prasme yra abstrakcija, nes gamtoje nejudančių krūvių nėra".
Parsisiunčiau iš Kinijos 10vnt TL082CP. Nuotraukoje pirma. Pirkau, kaip TI gaminį, o gavau su nežinomo gamintojo ženklu. Visą vakarą pražaidžiau, kol išsiaiškinau, kur šuo pakastas, nes autogeneratorius niekaip nepasileido. Pasirodo visos alei viena veikia, geriausiu atveju, tik iki 30kHz!!!
Tuo tarpu originalios "Wide Gain Bandwidth" režime iki 500kHz: TI (antra) - iš 4 veikia 4 = 100%. ST (trečia) - iš 10 veikia 7 = 70%.
Panašu, kad pirmasis variantas yra falsifikatas ir tinkantis tik garsinių dažnių diapazone.
Gimė autogeneratoriaus schemos variantas su Mišino ritės AM moduliacija garsiniame diapazone. Bus galima paeksperimentuoti ir išbandyti Raymond Raif informacijos nuoroda EN arba Hulda Clark informacijos nuoroda EN dažnius.
Schemos maitinimas - 12VDC. R3 galima atsisakyti. Jis slopina grįžtamąjį ryšį ir reikalingas tik gražesnio sinuso nustatymui, kas visiškai nebūtina. XFG1 tai DDS funkcinis generatorius su skaitmenine dažnio indikacija. Pvz. informacijos nuoroda.
Šiuo metu konstruojamas kombinuotas įrenginio variantas - DMA + ZEPPER. Tikslus DDS funkcinis generatorius bus naudojamas DMA moduliacijai arba ZAPPER dažniui.
Sumąsčiau nesudėtingą ritės gamybą iš NEEKRANUOTO!!! UTP kabelio.
Paprasta ir be didelio vargo:
1. Imu 4,5m UTP kabelio. 2. Pažymiu laido vidurį ir nuo vidurio pradedu klyjuoti vijas su karštais klyjais. 3. Baigus pirmą sluoksnį, nuo vidurio klyjuoju antrą sluoksnį. 4. Nukirpus atliekamus galus +1cm. sulytuoju laisvus galus, kad gautumę ištisinę dviejų porų suvytą grandinę. Liks 4 laisvi galai. Du priešingi galai lieka laisvi ir įzoliuoti , o kiti du jungiami prie generatoriaus.
Trumpas mano mamos pastebėjimas po poros mėnesių ritės procedūrų. Susireguliavo kraujo spaudimas ir nebenaudoja jokių vaistų kraujo spaudimo sureguliavimui!!!
Taip, perdozavus jaučiamas nemalonus drebulys (mano asmeniškas potyris). Reikia elgtis atsargiai!!! ypač jei turite problemą su kepenim. Po DMA poveikio vykdomas "šiūkšlių" valymas, kas ir vyksta per kepenis.
Taip pat, kaip su arielka, jei jos dažnai ir sąmoningai padauginsi, gali sukelti kepenų vėžį. O maži arielkos kiekiai puikiai veikia analogiškai - psichiškai, kaip ir placebo . Placebo - pripažintas teigiamas psichologinis poveikis medicinoje.
DMA (diskas Mišino Aleksandro) disko poveikį vieni pajaučia net iš tolo, o kiti skirtingai - nejaučia. Bendradarbio komentaras - "pasijaučiau lyg man kas pakrovė baterijas, vakere po darbo nudirbau tiek darbų ir nepavargau. Seniai taip žvaliai nesidarbavau".
Analogija pagal DMA - šiuolaikinėje JAV medicinoje prieš penketą metų: informacijos nuoroda RU.
Rusijos mediko, DMA panaudojimo klinikose rezultatai: informacijos nuoroda RU Atnaujintą autogeneratoriaus versiją įkėliau į pirmą postą.
Jei bijote ir abejojate, ši skiltis tikrai ne Jums. Nesiginčysiu ir neprieštarausiu. Mūsuose visi ir visada esame sau teisūs, kol nesusiduriame su problema.
Surinkau generatoriaus schema su TDA7056B ir suderinau toroidine rite 285khz. TDA7056B gerokai kaista nors schema maitinasi tik 5V. Saltinis: informacijos nuoroda , informacijos nuoroda Toroidine rite viniojau is kompiuterinio 4m kabelio, jame yra 4 gijos supinto po du. Isardes ir sujunges nuosekliai galus gavau 16m ilgio ir suviniijau ant gofro. Sekantis zingsnis suvinioti plokstumine rite, tad laukiu kol viela 0,4mm atkeliaus.
Pradejau daryti sudetingesne shema, laukiu kol atkeliaus aukstadaznis operacinis AD812. Saltinis informacijos nuoroda
Užsisakiau LT1210CT7 informacijos nuoroda . Bandysiu sutverti supaprastintą autogeneratoriaus schemą viename korpuse, kažką panašaus į "den737". Ta pati LT1210CT puikiai tiktų vietoje "sean" schemos išėjimo kaskado , kur stovi 2x BD139 + 2x BD140. Sumažėtų komponentų kiekis.
Sekantis zingsnis suvinioti plokstumine rite, tad laukiu kol viela 0,4mm atkeliaus. ..... Pradejau daryti sudetingesne shema, laukiu kol atkeliaus aukstadaznis operacinis AD812...
Pas mane 0,4mm lakuotos yra pakankamai. Galiu pasidalinti.
Bandžiau pakartoti "Sean" galinį kaskadą (visos schemos nedariau) , kuris primena "Agejevo" stiprintuvą. Nepatiko tai, kad naudojant maitinimą 24VDC gerokai kaista R11...R15. Manau reiktų naudoti 1W 100Ohm. Prie 12VDC manau pakaks, kas nurodyta - 0,5W 100Ohm. Lygiagrečiai C11 dėjau diodą, taip mažiau kaista tranzistoriai ir R11...R15.
Nepatiko tai, kad naudojant maitinimą 24VDC gerokai kaista R11...R15. Manau reiktų naudoti 1W 100Ohm. Prie 12VDC manau pakaks, kas nurodyta - 0,5W 100Ohm. Lygiagrečiai C11 dėjau diodą, taip mažiau kaista tranzistoriai ir R11...R15.
Aciu uz patarima, istiesu labai kaista tranzistoriai ir varzos. Kondensatoriui uzdejus dioda situacija pagereja, tada prietaiso suvartojimo srove vietoj 500-800mA nukrenta iki 120-300mA priklausomai nuo paduodamos itampos 8-24V. CD4046 ir AD812 tvarkingai dirba, automatiskai pats iesko rites rezonanso dazni ir daznis nepabega. Rezonanso iesko nuo 180khz iki 400khz. Dar koki dalyka pastebekau, didinant itampa lauko stiprumas nedideja netgi mazeja, tai parode oscilografas ir kontroline rite suviniota su dviem priesingai pajungtais sviesos dodais. Palyginau lauko stipruma tarp TDA7056B ir CD4046 shemos su tranzais BD140, BD139, tai su TDA7056B stipresnis, gaila neuzsirasiau oscilografe rodomos resiksme RMS. Del paprastumo rinkciausi su TDA7056, del "navarotu" sudetingesne shema, kurio signalo forma sinusas arba meandras. Tik nezinau kuriuo atveju meandras reikalingas.
Dar koki dalyka pastebekau, didinant itampa lauko stiprumas nedideja netgi mazeja, tai parode oscilografas ir kontroline rite suviniota su dviem priesingai pajungtais sviesos dodais.
Reikia patikrinti ar didinant įtampą nesikeičia generuojamas dažnis. Jei dažnis keičiasi, vadinasi didėja fazių kampas tarp įtampos ir srovės sinusų. Tokiu atveju "nuplaukiame" nuo rezonansinio dažnio ir lauko stiprumas mažėja. Jei turi 2 spindulių oscilografą, gali patikrinti. Rezonanso atveju kampas artimas "0".