Diskusijos

Zir.lt :: Diskusijos :: Pagrindinis forumas :: Įvairūs

<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Elektrostatiniai sūkuriai medicinoje. A. Mišino įrenginys.
Eiti į puslapį  1 2 3 4 5 6 ... 9 10 11
Moderatoriai: Admin, Adas, Windpower, dziugas, xaker
Autorius Pranešimas
vandenis
An Lie 11 2017, 10:46
Užsiregistravęs dalyvis #2864
Prisijungta: Pr Bir 05 2017, 10:40

Vieta: šilutė
Pranešimų: 68
Verinukui. Reikia suprasti taip: „ kad išėjimo sinuso įtampa bus beveik be prasėdimų prie tam tikrų generatoriaus parametrų, kai diskas dirba ant implozijos taško „ Apie tai bus rašoma atskirai. O diskų kiek reikia tiek ir bus.
Į viršų
verinukas
An Lie 11 2017, 11:16
Užsiregistravęs dalyvis #2623
Prisijungta: Kt Sau 09 2014, 08:30

Vieta: Panevėžio raj.
Pranešimų: 422
vandenis rašė ...

Reikia suprasti taip: „ kad išėjimo sinuso įtampa bus beveik be prasėdimų prie tam tikrų generatoriaus parametrų, kai diskas dirba ant implozijos taško .

Mūsų atveju, generatoriaus išėjimo įtampos "Prasėdimo" parametras nėra neigiamas požymis. Su įprastais fiksuoto dažnio laboratoriniais signalo generatoriais taip pat pasiekiami teigiami rezultatai. Būtent tokia ir buvo mano pradžia prieš pusantrų metų. Šiuo atveju "prasėdimas" tik parodo, kad rezonansinės grandinės reaktyvinė galia pranoksta generatoriaus galią, t.y. aiškus požymis jog Jūs tikrai pataikėte į rezonansą. Šiuo atveju generatoriaus įtampos "prasėdimas" yra teisingo nustatymo indikatorius. Tai liečia tik silpnesnės galios laboratorinius signalų generatorius.

Bet jei siekiame tobulumo ir norite išgauti rezonansą be generatoriaus "prasėdimo", tada reiktų užtikrinti šiuos kompleksinius parametrus t.y., generatoriaus pakankamą galią ir generatoriaus bei apkrovos impedansų suderinimą bei maksimalios srovės sekimą "online", t.y. reaguoti į atvejus, kai ritė keičia savo rezonansinį dažnį mažiau ar daugiau priartėjusi prie kūno paviršiaus.
Jei užtikrinsite minėtus parametrus, įsitikinsite, kad ritės srovė išaugs gerokai daugiau nei 300mA RMS. Bet tai lengvai pataisoma, panaudojant balansinį rezistorių autogeneratoriaus maitinimo grandinėje, kuris automatiškai sumažina ritės srovę, sumažindamas autogeneratoriaus maitinimo įtampą. Panašiu reguliavimo pricipu veikia droselis liuminescensinių lempų šviestuvuose, apribodamas elekros lanko išlyžio įtampą ir srovę dujų terpėje.

[ Redaguota Tr Lie 12 2017, 09:31 ]
Į viršų
vandenis
Tr Lie 12 2017, 09:42

Verinukui: Svarbiausia užtikrinti šiuos kompleksinius parametrus t.y., generatoriaus pakankamą galią ir generatoriaus bei apkrovos impedansų suderinimą , bei maksimalios srovės sekimą, t.y. turėti indikatorių kad reaguotiu į atvejus, kai ritė keičia savo rezonansinį dažnį.

Į viršų
verinukas
Tr Lie 12 2017, 03:25

vandenis rašė ...

Verinukui: Svarbiausia užtikrinti ... maksimalios srovės sekimą, t.y. turėti indikatorių, kad reaguoti į atvejus, kai ritė keičia savo rezonansinį dažnį.

Autogeneratorius srovės sekimą vykdo automatiškai, per teigiamą grįžtamąjį ryšį CT srovės transformatoriaus pagalba.

Baigiau derinti naują moduliuotą schemos versiją, beliks tik tvarkingai sudėti į korpusą informacijos nuoroda .

[ Redaguota Kt Lie 13 2017, 02:02 ]
Į viršų
gagarinas
Tr Lie 12 2017, 04:00
Užsiregistravęs dalyvis #2865
Prisijungta: Pr Bir 12 2017, 10:04

Vieta: Kaunas
Pranešimų: 65
vandenis rašė ...

Tai praėjus tam tikram laiko tarpui savo akių tinklainėje pamatau tą tekstą pirmiausia silpnai nudažytą mėlyna spalva, toliau švitinant galima pasiekti didelį sodrumą, kontrastingumą ir raiškumą (ir išgauti kitas spalvas) ir net galima suspėti perskaityti keletą parašytų savo žodžių nors ir prieš kelias dienas, tas tekstas greit po keletą sekundžių išblėsta ir pasikeičia kitu, čia man tai ne jokia jau paslaptis.
Šitas pastebėtas reiškinys ir paskatino mane visiškai kitaip pažiūrėti ir perspėti kitus bendraminčius ir bandyti kurti savas apsaugos taisyklęs nuo per didelės spinduliuotės apsišvitinimo. Todėl iš tikruju negaliu sutikti su A. mišinu, kad ši spinduliuotė yra visiškai nekenksminga, todėl jis manau ir perspėja kad reikia naudoti tik mažus galingumus. Reikia vadovautis nenuginčijama taisykle, kad visi vaistai yra nuodai, jie tampa vaistais kai yra naudojami mažomis dozėmis ir tam tikrą laiko tarpą.

Nesu tikras, kad tai demonstruoja kenksimingumą. Kad kažkiek per daug, galbūt. Čia gal daugiau patvirtina, kad ritės rezonansas sukelia kūne rezonansą, o rezonanso principas ir yra informacijos užlaikymas, tad viskas logiška, kad matote pramoduliuotą užlaikymą. Moduliuokitės ne kompiuterio tekstu švitinimo metu, o medaus pievos kvapais ir vaizdais, požiūris pasikeis Aišku, vaistą nuo nuo nuodų skiria tik dozės dydiss, tai dar Paracelsas sakė.
Į viršų
gagarinas
Tr Lie 12 2017, 04:05

vandenis rašė ...

Šitas pastebėtas reiškinys ir paskatino mane visiškai kitaip pažiūrėti ir perspėti kitus bendraminčius ir bandyti kurti savas apsaugos taisyklęs nuo per didelės spinduliuotės apsišvitinimo.

Dar klausimas, kokia ritė? Toras ar plokščia? Nes toras tikrai skleidžia elektromagnetinę spinduliuotę. Reiktu vynioti mažytę ritę su 0,1 laidu (labai jau smulku). laido turiu, tačiau neprisiruošiu, su vyta pora paprasčiau

[ Redaguota Tr Lie 12 2017, 04:06 ]
Į viršų
vandenis
Tr Lie 12 2017, 10:22

Gagarinui: Darant eksperimantus turi pasirinkti kažkokį vieną etaloną ir naudoti kaip atramos tašką. Tai elementaru ir su juo daryti pirminius bandimus, o toliau jų gali būti daug, nuo A iki B - ir toliau ir atrasti juose skirtingus poveikius.. Naudojamas tik ploksčias diskas, emaliuoto laido kurio storis 0,5mm, vidinė skylė 25 mm, disko diametras gausis apie i4 cm. Toras man eksperimentams netinkamas. Daugiausia atlikti bandimai su diskų dažniais nuo 278 iki 310 KHz diapazone.

Dar atsakau į kitą pastabą. Kokia dozė yra kritiška - nenustatyta, žinoma gali būti ir ženkliai didesnė. Pavyzdžiui naikinant vėžinius auglius. Šiame teste nurodyti tik trys punktai neatsitiktinai, kuriuose atlikti eksperimentai tik dėl normalaus švitinimo, man tai pilnai pakanka.
Į viršų
vandenis
Kt Lie 13 2017, 07:13

Mane domina toks klausimas. Turiu seną rusišką dar analoginį milivoltmetrą B3 – 38, kuriuo ir nauduojuosi, jo darbinis dažnis iki 10 MHz. Negaliu surasti panašaus dabartinio testerio nei Lietuvos rinkoje, nei Kinijos elektroninėje parduotuvėje. Nors jų yra daug bet jie yra žemų dažnių. Gal žinote ar turite panašių užsieninių skaitmeninių mikrovoltmetrų ar (multimetrų) kokias jų markęs,. Man butų reikalingas prie A. Mišino įrenginio testavimo, bučiau labai dėkingas.
Į viršų
verinukas
Pn Lie 14 2017, 09:30

Šiuo metu nadoju tokį:
informacijos nuoroda
Į viršų
gagarinas
Pn Lie 14 2017, 10:38

verinukas rašė ...

Bet jei siekiame tobulumo ir norite išgauti rezonansą be generatoriaus "prasėdimo", tada reiktų užtikrinti šiuos kompleksinius parametrus t.y., generatoriaus pakankamą galią ir generatoriaus bei apkrovos impedansų suderinimą bei maksimalios srovės sekimą "online", t.y. reaguoti į atvejus, kai ritė keičia savo rezonansinį dažnį mažiau ar daugiau priartėjusi prie kūno paviršiaus.

Impedansų suderinimas man atodo labai įdomi tema. Taip jau gavosi, kad teko išbandyti daug įvairių generatorių (pramoninių ir savadarbių), taip pat nemažai įvairių ričių. Eskperimentų dar nebaigiau, dabar užsiėmęs su srovės stiprintuvu ant LT1210. Jungiant apkrovą tiesiai prie išėjimo (be jokių kondesatorių, transformatorių etc), gaunu įdomų reiškinį, kad kai galios pakanka, visos ritės tarytum sukvailioja. Pvz vienas iš torų, kuris ant kinietiško generatoriaus turi gana aiškų rezonansą 446 kHz, pradeda dirbti nuo kokių 560 kHz ir toliau gali kelti dažnį iki kiek generatorius traukia (aš kėliau iki 1,5 mHz, pats generatorius 25 Mhz). Tai indikatorius šviečia pilnai visame diapazone, jokios derinimo metodikos nebegalioja. Kaip posakyje : jėgos yra, proto nereikia. Dariau ekperimetą vos ne naktį, trumpai, tai dar neišbandžiau išmatuoti srovės ant apkrovos ir kitų parametrų. Kiek domėjausi forumuose, padaryti stiprintuvą, kuris turėtu gana tiesinius parametrus visame dažnių diapazone ir suderintu impedansus (čia projektai, kaip pastiprinti kinietiškus generatorius) tai dar ta problema. Per porą metų ieškojimų vienam vyrukui +/- pavyko. Dabar aišku, kodėl tokie populiarūs "liaudiški" autogeneratoriai.
Į viršų
verinukas
Pn Lie 14 2017, 11:08

Kadangi apkrovą jungi tiesiogiai prie LT1210 nesuderinęs impedansų, išėjimo kaskado talpumas=kondensatorius smarkiai įtakoja rezonansinės grandinės dažnį. Tavo atveju nuosekliai prijungtas išėjimo kaskadas=kondensatorius padidina rezonansinės grandinės dažnį iki 500kHz , o esant pakankamam generatoriaus galingumui puikiai veiks ir aukštesnės harmonikos 1MHz, 1,5MHz, 2MHz it t.t.
Į viršų
gagarinas
Pn Lie 14 2017, 01:29

verinukas rašė ...

Kadangi apkrovą jungi tiesiogiai prie LT1210 nesuderinęs impedansų, išėjimo kaskado talpumas=kondensatorius smarkiai įtakoja rezonansinės grandinės dažnį. Tavo atveju nuosekliai prijungtas išėjimo kaskadas=kondensatorius padidina rezonansinės grandinės dažnį iki 500kHz , o esant pakankamam generatoriaus galingumui puikiai veiks ir aukštesnės harmonikos 1MHz, 1,5MHz, 2MHz it t.t.

Panašu, kad buvo paprasčiau. Aš ant greitujų ant breadboard sumečiau viską, maitinimas pas mane laboratorinis, tai nedėjau jokių kondensatorių. Tai susižadino, per srovės rezistorių pamačiau įvairius dažnius megahercinės eilės. Uždėjau antiparazitą ir susinormalizavo. Kadangi dabar jėgos yra daugiau nei proto, peržiūrėjau iš naudo rites, kurias derinau su kinietišku išėjimu. Tai skirtumai rezonanse skirtingoms ritėms 2-10 kHz žiūrint per oscilografą vs LED indikatorius (kaip rekomenduoja). Prie maitinimo 24 V net nederinus nieko protingai (aplamai sujungiau viską gana iš lempos, keletas rezistorių ir viskas), duoda apie 15-18 V p-p ir srovė iki 600 mV RMS (ant varžos 1 Om). Kinietiškas generatorius, išėjimas 8V, ofsetas (darbo taško parinkimui) +6 V. Maksimali galia ~6 vatai, tuščioje eigoje 0,7 vato (čipas nekaista, radiatorius gana minimalus). Bandysiu įsidėti transformatorių atrišimui, nors su feritais tai labai nesinori terštis. Siunčiausi čia iš kiniečių, gavau partiją, specialiai parinkau sendust (medžiagos tipas), kokybiškesnius, tai jie visi normaliai dirbti pradeda tik nuo kokio 1 MHz. Klausiu kiniečio, ką rinktis 200-600 khz, sako imk iron powder. Tai pradėjau juos studijuoti, tai koją gali iššsilaužti be pasiruošimo, šimtai opcijų.
Į viršų
vandenis
Pn Lie 14 2017, 02:24

Aš tokių generatoriu net neeksperimentuojų, nes puikiai žinau jos bus visos nestabilios nuo įvairių faktorių, juose nėra jokio konkretaus atramos taško, kas galetų tiksliai stabilizuoti parinkto grįžtamo ryšio koefisijentą, nes nuo to gali atsirasti įvairus parazitiniai dažniai. Tokios schemos kaip užsinorės bet kada užsigeneruos, kas pas jus ir gaunasi. Toje srityje esu atlikęs daugybę bandymų dėl ivairiu trukšmų nuvalimo nuo TV signalo analoginėje TV. Kuriant įvirius cirkuliatorius.
Į viršų
verinukas
Pn Lie 14 2017, 04:57

vandenis rašė ...

Aš tokių generatoriu net neeksperimentuojų, nes puikiai žinau jos bus visos nestabilios nuo įvairių faktorių, juose nėra jokio konkretaus atramos taško, kas galetų tiksliai stabilizuoti parinkto grįžtamo ryšio koefisijentą, nes nuo to gali atsirasti įvairus parazitiniai dažniai. Tokios schemos kaip užsinorės bet kada užsigeneruos, kas pas jus ir gaunasi. Toje srityje esu atlikęs daugybę bandymų dėl ivairiu trukšmų nuvalymo nuo TV signalo analoginėje TV. Kuriant įvirius cirkuliatorius.

Aš supratau, kad gagarinas kol kas eksperimentuoja be grįžtamo ryšio grandinės.

Jei kalbame apie grįžtamąjį ryšį srovinio rezonanso atveju, tai yra labia didelis skirtumas, ar grįžtamasis ryšys bus formuojamas įtampos, ar formuojamas srovės pagrindu. Srovės matavimo transformatoriai yra pakankamai atsparūs išorės trikdžiams, todėl autogeneratoriai su sroviniu grįžtamuoju ryšiu yra pakankamai stibilūs ir labia suku juos atsitiktinai sužadinti neturint pakankamo "triukšmo" srovės lygio matavimo grandinėje. Šiuo atveju reikia nepamiršti, kad rezonansas yra srovinis ir turime švarų ir stiprų srovės sinusą, tuo tarpu įtampa nebutinai švari, bet šiuo atveju srovės transformatorius įtampos juk nematuoja.

Vat jei srovinį rezonansą bandytume užkurti su įtampiniu grįžtamuoju ryšiu, tada tikrai didelė rizika turėti nepageidautiną susižadinimą. Toks įtampinis grįžtamas ryšys labiau tiktų įtampų rezonanso grandinėms, kur įtampos sinusas yra švarus, o srovė nebūtinai švari, atvirkščiai nei prieš tai minėtame srovių rezonanse.

[ Redaguota Pn Lie 14 2017, 07:47 ]
Į viršų
verinukas
Pn Lie 14 2017, 05:16

gagarinas rašė ...

Panašu, kad buvo paprasčiau. Aš ant greitujų ant breadboard sumečiau viską, maitinimas pas mane laboratorinis, tai nedėjau jokių kondensatorių. Tai susižadino, per srovės rezistorių pamačiau įvairius dažnius megahercinės eilės...

Kuo arčiau mikroschemos maitinimo kojų būtinas minimum 10nF pageidautina keramikinis kondensatorius komutacinių trikdžių slopinimui. Komutaciniai trikdžiai turi labia stačius signalo frontus ir to pasekoje skleidžiamas nepageidaujamas platus dažnių diapazonas.
Jei pastebėjai, schemose prie elektrolitinių kondensatorių būna lygiagrečiai piešiami paprasti mažesnės talpos kondensatoriai ir dažnai jų būna keletas vienetų priklausomai, kiek schemoje naudama atskirų mikroschemų korpusų ir kiekvienam korpusui po vieną individualiai. Tai suprantama, kaip elementari taisyklė ir reiktų jos paisyti. Būtų klaidinga manyti, jog jų visų talpas reikia sumuoti ir naudoti, kaip vieną vienetą.

gagarinas rašė ...

Bandysiu įsidėti transformatorių atrišimui, nors su feritais tai labai nesinori terštis. Siunčiausi čia iš kiniečių, gavau partiją, specialiai parinkau sendust (medžiagos tipas), kokybiškesnius, tai jie visi normaliai dirbti pradeda tik nuo kokio 1 MHz. Klausiu kiniečio, ką rinktis 200-600 khz, sako imk iron powder. Tai pradėjau juos studijuoti, tai koją gali iššsilaužti be pasiruošimo, šimtai opcijų.

Minėjai jog turi M1500HM tipo feritus. Bandyk juos naudoti tiek skiriamajam impedansų suderinimui, tiek srovės matavimo transformatoriui. Jei jie ne per daug mažo magnetinės šerdies pjūvio kvadratūros, turėtų tikti.

[ Redaguota Pn Lie 14 2017, 07:34 ]
Į viršų
gagarinas
Pn Lie 21 2017, 10:30

verinukas rašė ...

Minėjai jog turi M1500HM tipo feritus. Bandyk juos naudoti tiek skiriamajam impedansų suderinimui, tiek srovės matavimo transformatoriui. Jei jie ne per daug mažo magnetinės šerdies pjūvio kvadratūros, turėtų tikti.

Parėjo iš Kitajaus rinkinukas generatoriaus su XR2206. Surinkau variantą su galiniu stiprintuvu ant TAD7056. Pradžioje be galvaninio atrišimo, paskui su juo. Toks kaip ir variantas ypač dar jei prisukus dažnio matuoklį iš kiniečių už 7 Eur. Tačiau dažnio reguliatoriai labai jau jautrūs. Reikia labai atsargiai sukti, nors LED indikatoriumi gana lengvai galima rezonansa gaudyti. Paskui pridėjau transformatorių. Teko pažaisti su vijomis, dažniais ir t.t. Na, nežinau. Galvaninis išrišimas saugumo požiūriu gerai. Tačiau trūkumai tokie. Kaip beparinkinėtum vijas ar papildomus kondensatorius, linijiškumas gana siauras, gerai dirba kokiam 100-150 kHz (žiūrint nuo kur pasirenki). Gal kažko nepadarau teisingai, nežinau.Paskui transformacijos koeficientas krenta, taip pat nuplaukia bendras ritė-transformatorius rezonanso dažnis, pradeda rezonuoti ant žemesnių dažnių. Aš rites matavau su 3 gana profesionaliais prietaisais, tai jei pvz ritė yra 560 kHz, tai su transformatoriumi ji gerai dirba ant 513. Praktiškai geriausia kai antrinė apjija 1 vija Bet tada išėjimas mažas. Man diapazonas reikalingas 200-1000 kHz, tai ne variantas kažkaip vaikytis vijų santykius, feritų parametrus ir pan. Manau, kad užteks tokio varianto kaip impulsinio maitinimo atsisakymas ir maitinimas per tranformatorių, ypatingais atvejais maitinimas per akumuliatorių (daug kas tam naudoja power bankus). Dar saugiklis koks ir pan.

[ Redaguota Pn Lie 21 2017, 10:32 ]
Į viršų
vandenis
Sk Lie 23 2017, 10:57

gagarinas rašė... Parėjo iš Kitajaus rinkinukas generatoriaus su XR2206. Tačiau dažnio reguliatoriai labai jau jautrūs.
Teko susidurti su kinietišku generatoriumi. Jame dėl dažnio keitimo įdėtas daugiasukis potenciometras ir dažnį keičia normaliai, kinijoje tokių potenciometrų pirkti yra. Yra ir tokių kurie net ir dešimt apsukų sudaro. Generatoriaus rinkinyje XR2206 tikrai tokie potenciometrai mus mažai tenkina. Šito rinkinio generatoriaus linijiškumas yra geras visame dažniu diapazone. Gal pas jus sinuso iškraipymai gaunasi galingumo išėjime pačioje mikroschemoje TDA7056, man taip panašiai irgi buvo. Dar kokia įtampa maitinat mikroschemą TDA7056.
Į viršų
vandenis
Sk Lie 23 2017, 01:20

gagarinas rašė... Paskui pridėjau transformatorių. Teko pažaisti su vijomis, dažniais ir t.t. Galvaninis išrišimas saugumo požiūriu gerai.

Kadangi pas jus jau yra dabar surinktas generatorius su TDA7056B su galvaniniu atrišimu (ferito transformatoriumi) ir tik tada maitinama ritė, gerai būtų kad rastumete laiko atlikti tokį eksperimentą. Pajungti lygegrečiai analoginį osilografą (o ne skaitmeninį) prie generatoriaus išėjmo ir kartu turi būti pajungta ir rite ir turit tikrai matytis su indikatoriumi kad ritėje tikrai vyksta implozija Tada vertikaliai osilografe ištemkite sinusine kreivę aukštyn ir turėtumet pamatyti kad ta sinusinė kreive išsikloje smulkių taškelių pavidalu o ne vientisa, mane ir domina tas reiškinys. Pastaba. Aplink ferito transfornatoriu neturi būti apribotų jokių kondensatoriu ar varžū.
Į viršų
verinukas
Sk Lie 23 2017, 01:46

gagarinas rašė ...

Man diapazonas reikalingas 200-1000 kHz...

Prisimink Mišino komentarą, kad skleidžiamų bangų dažnių spektras nepriklauso nuo ritės rezoinansinio dažnio. Skleidžiamas spektras priklauso nuo ritės geometrijos. Mišinas komentuoja taip, kad ritės rezonansinis dažnis gali būti pvz. 300kHz ir tai tik jos maitinimas, o jos skleidžiamų dažnių diapazonas siekia keletą MHz ir daugiau. Kuo mažesni ritės vijų gabaritai, tuo aukštesneme dažnių diapazone ji spinduliuoja. Mišinas nerekomenduoja mažinti ritės skylės mažiau nei 1 colis, todėl, kad spinduliavimo diapazonas peržengia į nepageidaujamus dešimtis ar šimtus MHz t.y. galimai kenksmingus dažnius, nors tuo pačiu ritės rezonansinis dažnis ir bus tik 300kHz. Informacija čia informacijos nuoroda RU. Klausyk nuo 17:00 min.
Ir aš esu padaręs keletą ričių be skylės, bet jų nenaudoju informacijos nuoroda. Man nuo tokių ričių jaučiasi slegiantys pojūčiai ir galva, kaip prikimšta vatos. Tiesiog norėjosi išbandyti.
Šiuo metu darau Mišino rekomenduotas "beindukcines" rites, bet naudoju ne lakuotą apvijinį laidą ar vytą porą, bet iš to pačio neekranuoto UTP kabelio.

Šiek tiek komentarų dėl TR išėjimo transformatoriaus. Didžiausias skirtumas jaučiasi, kai palygini energijos sąnaudas, kai transformatoriaus nėra, ir kaip yra su juo. Tai labiausiai jaučiasi autogeneratoriaus schemoje, kur gali lengvai pamatuoti maitinimo šaltinio srovę bei palyginti, kaip kaista generatoriaus išėjimo kaskadas be TR , ir koks skirtumas, kai toje pačioje schemoje panaudoji TR.
Taip pat abejoju ar M1500HM normaliai veiks prie 500kHz.

Bet jei naudoji XR2206 tai jau nebepanašu į autogeneratorių. Tai fiksuoto dažnio generatorius be grįžtamo ryšio. Tada tikrai automatiškai nepataikysi į rezonansą, kai ritė bus pridedama prie skirting kūno vietų, nes rezonansinis dažnis smarkiai priklauso nuo ritės aplinkos. Užtenka ant ritės uždėti ranką ir rezonansinis dažnis pakinta. Beja, laikui bėgant ritės vijos atsipalaiduoja ir rezonansinis dažnis taip pat kinta. Nors yra pavyzdžių, kai teigiami rezultatai gaunami ir naudojant fiksuoto dažnio generatorius.

[ Redaguota Sk Lie 23 2017, 01:52 ]
Į viršų
verinukas
Sk Lie 23 2017, 02:35

vandenis rašė ...

... turit tikrai matytis su indikatoriumi kad ritėje tikrai vyksta implozija Tada vertikaliai osilografe ištemkite sinusine kreivę aukštyn ir turėtumet pamatyti kad ta sinusinė kreive išsikloje smulkių taškelių pavidalu o ne vientisa, mane ir domina tas reiškinys...

Taškeliai atvaizduoja, kaip diskretizacijos būdu yra formuojamas signalas skaitmeninio DDS funkcinio generatoriaus pagalba. Tokie pat taškeliai matysis ir tiesiogiai prijungus oscilografą prie žemesnės diskretizacijos DDS tipo generatoriaus. Diskretizacijos žingsnio įtaka eliminuojama RC filtrų pagalba generatoriaus išėjime.

Tai taip vadinami "quantization dotts", kurie gaunami sintezuojant skaitmeninį kodą į analoginį signalą:

Pvz. skaitmeninis DDS dviejų išėjimų X+Y signalų generetorius plius analoginis kineskopinis CRT oscilografas (video):
informacijos nuoroda

Paprastas skaitmeninis oscilografas tokio vaizdo neparodys. Turėsime tiesiog sujungtus taškus.

[ Redaguota Sk Lie 23 2017, 03:23 ]
Į viršų
Eiti į puslapį  1 2 3 4 5 6 ... 9 10 11  

Persikelti:     Į viršų

Nario spalvos kodas:
Pagrindinis Administratorius, Administratorius, Forumo Moderatorius, Nariai

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF