Diskusijos / Ar verta įsigyti? / Saulės baterijų ūkis, energija orientuota tik savo reikmėms. Ar įmanoma? - Zir.lt

Diskusijos

Zir.lt :: Diskusijos :: Saulės energija :: Ar verta įsigyti?
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Saulės baterijų ūkis, energija orientuota tik savo reikmėms. Ar įmanoma?
Eiti į puslapį  1 2 3 ... 15 16 17
Moderatoriai: Admin, Adas, Windpower, dziugas, xaker
Autorius Pranešimas
satigis
Kt Lap 08 2018, 03:53
Užsiregistravęs dalyvis #2272
Prisijungta: Kt Sau 24 2013, 02:17

Vieta: vilnius
Pranešimų: 623
Dar nusipirk administracini teises pazeidimo kodeksa, reiks kai ateis paziureti i ta uki kuris uzdeklaraves 3 o pagal statistika gamina kaip 10
Biurakratija gali susitvarkyti pats, nustebsi kaip tai ner sunku.
Paneles kinietiskas pirkti geresne mintis nei kinietiska keitikli. Nors jai uz kapeikas ar beveik uz dyka, galima.
sutaupyti - taip
uzdirbti - pradek domietis vejo jegainem, tokiom kur klaipedos kraste.
Į viršų
Micius
Kt Lap 08 2018, 06:50
Užsiregistravęs dalyvis #1762
Prisijungta: Št Bir 11 2011, 08:12

Vieta: Vikonys, Anykščių raj.
Pranešimų: 3126
Geriausia iš kart montuoti tiek kiek nori (pagal tai bus aišku ar vienfazė sistema ar trifazė). Paskui dasiperkant bus problemos, kad įdentiškų modulių nebegausi. Skiriasi spalva, išmatavimai ir pan. Zamolskis rašė, kad Imersun tai grid-tie inverteris, tai netiesa. Imersun - tai energijos pertekliaus valdiklis, jo tikslas sekti, kad energija netekėtų į ESO, o susidaręs perteklius būtų nukreiptas į tenus. Taip pat nepamirškite, kad svarbu įvado galingumas, ypač jei bendrausite su ESO.

O schema tai tokia.

Jei su ESO sutartim tai Saulės baterijos - grid tie inverteris - ESO
Jei be ESO sutarties tai Saulės baterijos - grid tie inverteris - imersun ir jo daviklis (-iai) ant ESO įvado.

Šioje schemoje svarbiausia, kad grid tie inverteris tinka tas pats, ar su ESO, ar be ESO, tik patarčiau pirkti rimtą sertifikuotą daiktą, kaip ir sakiau pvz Fronius.

Ir dar turėkite uomenyje, kad jei su Imersun, tai reikės tenų, kuriuos teks kažkur sumontuoti. Jeigu planuojate pvz 5kw, tai saulėtą vasaros dieną gali susidaryti energijos perteklius, pvz boileris ar akumuliacinė talpa įkais iki pvz 80C, imersun atjungs pertekliaus valdymą, ir tada visu pajėgumu ims tekėti energija į ESO. Gali sutrikti skaitiklio darbas, jei taip nenutiks, tai už visą tą energiją teks susimokėti pačiam, kaip už sunaudotą

[ Redaguota Kt Lap 08 2018, 06:55 ]
Į viršų
dziugas
Kt Lap 08 2018, 07:34
Užsiregistravęs dalyvis #64
Prisijungta: An Rgs 30 2008, 12:31

Vieta: Klaipeda
Pranešimų: 1028
Windpower rašė ...

Nu kažkas biškį jau į temą. Tai statykis pats tada, ten gal gali užkliūti tau tik deklaracija kad elektrinė techniškai išbandyta ir saugi. Tam reikia Energetikos darbuotojo atestato, tikriausiai tu jo neturi. Aš turiu nes stačiausi ir laikiau egzaminą Energetikos AK atestatą, galiu išrašyti pažymą kad elektrinė techniškai išbandyta, galima naudoti. Ir viskas koks dar hemarojus, koks dar ESO. Energetikos pažymejimas atrodo panašiai kaip šitas
informacijos nuoroda

Arba teisingai supratau, pažymą apie įrengta elektrinę gali ir fizinis asmuo turintis AK atestatą?
Į viršų
zam0lskis
Kt Lap 08 2018, 07:46
Užsiregistravęs dalyvis #1170
Prisijungta: Kt Bal 15 2010, 04:21

Vieta: Kalabybiskis
Pranešimų: 3324
augism rašė ...

Sakykime, progrindinis verslo planas, nors tai greičiau avantiūra būtų, toks. Susirandu ir tiesiogiai per skelbimus perku 40 vnt. SB, pas kiniečius tą vadinama Grid-tie ir Imersun. Susijungiu.
Nu čia dabar pasipils... Nežinai nemoki, eik karvių ganyti. Ramiai. Visko išmokstama. Nieks nesako, kad kabelį vieną su kitu junginėsiu, ir jei nekibirkščiuoja - tai jau gerai.
Kita avantiūra, susirasti firmelę, pas ją pirkti SB ant 3kW, o aparatūrą jau 10kW. Firmelei pavesti tvarkyti biurokratiją, o kai prasidės energijos vartojimas-saugojimas, savarankiškai dasipirkti papildomų SB iki 10kW.
Ir yra rimtas reikalas. Viską pirkti iš firmos.

viska tu cia gerai galvoji. tik yra siokie tokie apribojimai, ka gali nupirkti ir ko negali. is saules fotovoltiniu bateriju tai gali surinkt koki nori galinguma. reikia sakykim kilowato - nuperki 4 plokstes po 250w. reikia 10kw - nuperki 40 ploksciu po 250w. ir turi 10kw.
bet su inverteriais toks dalykas nelabai iseina
inverteriai gaminami pagal sroves dydi. fotovoltines baterijos pagrinde eina arba 125mmx125mm ir ten linija bus mazdaug iki 5-8A galingumo. o kitas labai paplites variantas yra 6colx6coliai ir ten linija eina mazdaug 8-11A galingumo. ir inverterius gamina butent pagal linijos amperaza ir pagal sujungtu ploksciu i viena linija maksimalu voltaza. pvz jei voltazas iki 450V ir linija 5-8A galingumo - tai inverteris bus mazdaug 4kw galingumo. vienas blokas. ir pvz i toki negalesi jungt 6c0lio formato ploksciu... ir tu negalesi rinktis kazkokio tau reikiamo 10kw modelio tu turesi pasirinkimus tik arba 4kw, arba 8kw, arba 12kw kita firma gamins galbut po 3kw modelius nes ribinis voltazas bus mazesnis... ir turesi pirkt 3kw arba 6kw arba 9kw arba 12kw...
vienu zodziu ten bus sudetinga issirinkt ta grid-tie inverteri... nes cia reikia ziuret ne atskirai i plokstes, o iskart i komplekta.
o dar ten vienaziai, trifaziai, tarpusavyje suderinami - nesuderimi ir kitokie niuansai prasideda... Micius ten gana teisingai daro - pasirinko viena rimtesne firma ir viska prie ju topologijos derina.
blogumas tame - kad tas vienas blokas (kruva saules bateriju + inverteris) tures but sumontuoti vienoje plokstumoje i saule. negali dalies ploksciu sumest ant vieno stogelio, kitos dalies ant kito ir dar kelias kur netilpo - isvis kur nors nugrust nes nedirbs normaliai tada. va ta as norejau pasakyt. realiai tu neturi daug erdves pasirinkimams kai darai maza saules jegaine...
o ten visokie zemavolciai inverteriukai - kur pilnas internetas ir skelbimu lentos - ten isvis visiskas gaidys ir greiciausiai net ESO reikalingu sertifikatu neturi...
rimtu firmu inverteriai tiesiog leidzia daugiau pajungimo variantu. ir tada gali susirinkt reikiama saules jegaines galinguma.
------------
dar del trifazio inverterio parasysiu. yra pilnavertis trifazis. kur viena saules bateriju bloka isdalina i trifaze linija.
bet buna tiesiog vienam korpuse sukista trys vienfaziai, ir perki kaip atseit "trifazi". tai va tokio geriau nepirkt...
geriausia rinktis modelius kur dirba su viena saules bateriju linija. ir jei galingumas mazas - tiesiog paimt kelis vienodus.


[ Redaguota Kt Lap 08 2018, 08:00 ]
Į viršų
zam0lskis
Kt Lap 08 2018, 08:10
Užsiregistravęs dalyvis #1170
Prisijungta: Kt Bal 15 2010, 04:21

Vieta: Kalabybiskis
Pranešimų: 3324
Micius rašė ...

Zamolskis rašė, kad Imersun tai grid-tie inverteris, tai netiesa. Imersun - tai energijos pertekliaus valdiklis, jo tikslas sekti, kad energija netekėtų į ESO, o susidaręs perteklius būtų nukreiptas į tenus. Taip pat nepamirškite, kad svarbu įvado galingumas, ypač jei bendrausite su ESO.


as rasiau kad tai firma. jie tiesiog turi sprendima su apribotu valdikliu ir ji vysto. dabar berods iki 15kw jau galima valdyt su keliais valdikliais. Miciau tu turi imersun ribotuva pas save nusipirkes? mazai beseku tavo temas


[ Redaguota Kt Lap 08 2018, 08:14 ]
Į viršų
Micius
Pn Lap 09 2018, 07:09
Užsiregistravęs dalyvis #1762
Prisijungta: Št Bir 11 2011, 08:12

Vieta: Vikonys, Anykščių raj.
Pranešimų: 3126
Neturiu. Per vėlai užmačiau šį įrenginį, todėl perteklių nuiminėju su MorningStar TS-60 informacijos nuoroda 24v linijoje. Tai nėra pats geriausias sprendimas, nes reikalingi stori kabeliai ir žemavolčiai tenai, bet visgi taip nuimdamas mažai apkraunu Victron inverterį ir lieka MPPT valdymas. Nesiplėskim, čia žmogaus tema !
Į viršų
Julietis
Pn Lap 09 2018, 07:23
L.iko E.nergijos O.re
Užsiregistravęs dalyvis #60
Prisijungta: Št Rgs 27 2008, 10:33

Vieta: Joniškio rajonas, Kirnaičiai
Pranešimų: 620
Pats jau keli mėn. naudoju immersun'ą. Tikrai puikus prietaisas. Turi galimybę valdyti tris apkrovas po 3kW. Ne vienu metu aišku. Nuosekliai. Užsipildė tarkim viena bačkelė ir sudirbo jos termostatas. Jis apsičiupinęjo, kad nėra apkrovos ir jungia rėlę priekiros grandinės. Ir taip toliau. Gana daug programavimo paslaugų. Nemažai info ir geras monitoringas.
Spalis davė man 219kWh energijos iš 3Kw plokštyno orentuoto į pietvakarius ir pietričius. Iš jų 130Kwh ImmerSunn'o pagalba sutalpinau KV ruošai ir namo šildymui.
Į viršų
augism
Pn Lap 09 2018, 08:54
Užsiregistravęs dalyvis #41
Prisijungta: Pn Rgs 12 2008, 09:46

Vieta: Radviliškis
Pranešimų: 57
Micius rašė ...

... Nesiplėskim, čia žmogaus tema !


Plėskimės plėskimės... Aš gi skaitau, ir ausimis karpau. Tada atsiverčiu pradžią, ir vėl paskaitau...
Lyrinis nukrypimas, ta tema. Trečioje klasėje, kai man buvo 11 metų, paguldė į ligoninę, Palatoje vyriukai kortomis lošė "Karuselę". Taip per petį žiūrėdamas, ir nieko neklausinėdamas gana greitai susigaudžiau ir jau trečią dieną su jais kaip su lygiais pliekiau
Taip kad ir dabar, mokausi

Julieti, ar gerai supratau, kad pas Jus 3 sistemos po 3kW ant stogo? Pietryčiai ir pietvakariai išnaudojami?
Jei taip, tai praktiškai analogas, kaip aš norėčiau. Man patinka totaliai analogiški variantai. T'sakant - patikrinti. Kvepia visišku nukopijavimu ir plagiatu, jei tik Tamsta leistų...

Pvz., va, ar ne auksinis tekstas (dėkui Miciui)

Micius rašė ...

13.00. Saulės kolektoriaus galia ~ 1,5 kw, tuo tarpu saulės baterijos prijungtos tiesiai prie 2 kw 230V teno generuoja 130Vx5A = 650W.

Primenu, kad kolektorius plokščiasis informacijos nuoroda 2,2m2, o saulės baterijos 4x185W TrinaSolar monokristalinės (740W). Saulės baterijų plotas 4,8m2 (jeigu teisingai suskaičiavau)

Įdomiai paskaičiavau, sakykim jeigu saulės apšvita 1000W/m2, tai gaunasi kad jei kolektoriaus NK būtų 100%, tai generuotų 2200W, o dabar generuoja 1500, vadinasi NK sistemos gaunasi 68% Visai neblogai O SB, Jeigu būtų 100% NK - generuotų 4800W, dabar generuoja 650W- NK - 13,5%

NK kolektoriaus deklaruoja 79 %, SB - 14,5 % Žinoma, nežinome kokia tiksliai šiuo metu saulės galia

16.00 - Visas boileris tolygiai įšilo nuo ~40 iki 55 laipsnių. Saulės kolektoriui tai labai nepatiko, kadangi tenka šilti iki ~65 laipsnių, o tai jau jam sunku padaryt, kadangi kampas jau nebetas, ir saulė susilpnėjus, tuo tarpu fotovoltinė ir toliau darbuojasi apie 500W galia. 16.30 - Užėjo va dabar debesiokas, tai kolektorius 0, fotovoltinė 225W Saulės kolektoriaus skaitliukas rodo, jog per visą dieną pagamino 5 kwh energijos. Kai gausiu valdiklį, surengsiu lenktynes, gal kas norit statyt ?

Šiuo metu turiu 2 tokius pat saulės kolektorius. Galima orientuotis, kas būtų pasistačius SB...

[ Redaguota Pn Lap 09 2018, 08:59 ]
Į viršų
satigis
Pn Lap 09 2018, 09:00
Užsiregistravęs dalyvis #2272
Prisijungta: Kt Sau 24 2013, 02:17

Vieta: vilnius
Pranešimų: 623
ka nors daryk
nereik tik grandioziniu planu, jei ir "niekada neatsipirks", malonumo apturesi
pirmas blinas bus prisviles
o poto susigaudysi ko reik
dabar, tai sviecias, kad visa tai liks tik forume nauja tema
Į viršų
augism
Pn Lap 09 2018, 10:52
Užsiregistravęs dalyvis #41
Prisijungta: Pn Rgs 12 2008, 09:46

Vieta: Radviliškis
Pranešimų: 57
Hmmm... sakai daryk. Na, po teisybei, kažką darau.
Pvz., nuo vasaros pabaigos pradėjau stropiai užsirašinėti, kiek m3 dujų naudoju savo namiukui (bendras 190m2 plotas, iš jų 50 m2 šildomos grindys; 120 l Drazice kombinuotas, 8 galvos po stogu).
Kol kas maždaug 6 m3 per dieną, nors buvo pašalę, tuoj sureagavo iki 10m3. Reiškias, tokiu oru namo nuostoliai 60-100kW.
Po to, ant pietrytinio šlaito, per stoglangį, prie šiferio priklijavau 160mmx160mm SB. Pirkta prieš 10 metų! Žiūriu, esant saulei voltmetras rodo 6,99V, o prie šešėlio krenta iki 5V.

Dar naudingas darbas, skaitau forumą. Kaip ir minėjau, esu Miciaus temoje, sustojau ties 2016 m. liepa. Keletą jo atsakymų net nusikopijavau. Tiesiog gėris, jei nori sužinoti, kokios naudos žmogus JAU sulaukė, o ne kokios man REIKĖTŲ TIKĖTIS.

Ką tik pakalbėjau su Juliečiu. Užuominos į didelį užsipirkimą. Galima pradėti žiūrėti savo piniginės turinį. O šiaip, tokiais atvejais labai mėgstu paklausyti skeptikų. Na, tokių juodai užkirmijusių, kurie viskam sako "Ne", guli ant sofkutės, nieko neveikia, tik ant valdžios burnoja. Jų paklausęs, einu pas pardavikus. O jų auksinės burnelės... Nors prie žaizdos dėk. Jų klausant, ir užduodant klausimus labai praverčia tų, "nuskriaustųjų" pesimizmas užduodant pokalbio temą. O tada lieka auksinė aritmetika. Viską sudedame ir padaliname iš dviejų. Belieka nuryti
Į viršų
zam0lskis
Pn Lap 09 2018, 03:34
Užsiregistravęs dalyvis #1170
Prisijungta: Kt Bal 15 2010, 04:21

Vieta: Kalabybiskis
Pranešimų: 3324
Julietis rašė ...

Pats jau keli mėn. naudoju immersun'ą. Tikrai puikus prietaisas. Turi galimybę valdyti tris apkrovas po 3kW. Ne vienu metu aišku. Nuosekliai. Užsipildė tarkim viena bačkelė ir sudirbo jos termostatas. Jis apsičiupinęjo, kad nėra apkrovos ir jungia rėlę priekiros grandinės. Ir taip toliau. Gana daug programavimo paslaugų. Nemažai info ir geras monitoringas.
Spalis davė man 219kWh energijos iš 3Kw plokštyno orentuoto į pietvakarius ir pietričius. Iš jų 130Kwh ImmerSunn'o pagalba sutalpinau KV ruošai ir namo šildymui.

per kur pirkai imersun'a? kiek plojai? ka gero gauni komplektacijoj - gal kokie priedai yra? rozete buvo angliska?
gali ka nors placiau apie ji pakomentuot? pvz suveikimo jautruma galima kaip nors programuot-nustatinet? suveikia kai srove jau grynai atbuline, ar galima nustatyt pvz kai tiesiog mazas vartojimo lygis. pvz tinklu skaitliuke neprisuke nei kiek atbulines, ar pas tave to tiesiog neimanoma paziuret? ta prasme ant kiek imersun'as patikimai veikia atbulines ribojime?
gal kokia jo funkcija patiko? kur cia forume neaptarta. kame pasireiskia tas "3kw apkrovos" ribojimas? kad valdo 0-3kw diapazone? jei as tena koki 10kw pajungsiu per papildoma magnetini su galingo amperazo kontaktais - tipo neveiks ten kazkas imersun'e?
taip pat imersun'o vidurius butu idomu pamatyt kokia detalesne foto jei imanoma. nes domina isigyt

[ Redaguota Pn Lap 09 2018, 03:41 ]
Į viršų
Micius
Pn Lap 09 2018, 05:48
Užsiregistravęs dalyvis #1762
Prisijungta: Št Bir 11 2011, 08:12

Vieta: Vikonys, Anykščių raj.
Pranešimų: 3126
Nu Zamai, kartais jau kaip pasakai, tai Taigi yra Imersun svetainė, viskas parodyta ir detaliai aprašyta, net video yra. Teną valdo PWM principu, tai kaip tu ten prie jo magnetinį jungsi tai nežinau. Jeigu sistema laiko iki 3kw, tai ir turi būti iki 3kw tenas. Kaip ir sakė, jeigu pirmas tenas nebeveikia, perjungia į antrą. Va dėl jautrumo ir visa kita, tai daug įdomiau. Mano Victronas tai kad ir kaip besistengia, vistiek kartais sekundei kitai pilsteli atgal į ESO.
Į viršų
zam0lskis
Pn Lap 09 2018, 09:02
Užsiregistravęs dalyvis #1170
Prisijungta: Kt Bal 15 2010, 04:21

Vieta: Kalabybiskis
Pranešimų: 3324
Micius rašė ...

Nu Zamai, kartais jau kaip pasakai, tai Taigi yra Imersun svetainė, viskas parodyta ir detaliai aprašyta, net video yra. Teną valdo PWM principu, tai kaip tu ten prie jo magnetinį jungsi tai nežinau. Jeigu sistema laiko iki 3kw, tai ir turi būti iki 3kw tenas. Kaip ir sakė, jeigu pirmas tenas nebeveikia, perjungia į antrą. Va dėl jautrumo ir visa kita, tai daug įdomiau. Mano Victronas tai kad ir kaip besistengia, vistiek kartais sekundei kitai pilsteli atgal į ESO.

nesigilink .
mane domina schemotechnikos sprendimai, o ne aprasymai vartotojams. juos tegalima suprast arba pamacius schema (ko nera tuose saituose ), arba galima suzinot netiesiogiai - is veikimo smulkmenu (cia jau reikia pagalbos kas turi toki nusipirkes arba paciam pirkt ). kaip kur tu rasai "stengiasi nepraleist", bet "praleidzia" yra schemotechniniu sprendimu kur nepraleidzia visiskai. gal ten butent toks. bet ten gali aukot kokias nors kitas geras savybes...
Į viršų
Julietis
Pn Lap 09 2018, 09:26
L.iko E.nergijos O.re
Užsiregistravęs dalyvis #60
Prisijungta: Št Rgs 27 2008, 10:33

Vieta: Joniškio rajonas, Kirnaičiai
Pranešimų: 620
Kas liečia techninį išpildymą, tai skiriasi labai ženkliai nuo SaulėsGražos įrenginio į kosminę pusę. Kai mačiau Zamolskio nufotkitus jo vidurius, tai man panašu kaip vaikiškas konstruktorius, o kaštai panašūs kaip Immersunn'o. Ir už ką tiek mokėti?
Gaudo energiją gana gerai. Pradeda rinkti nuo 100W tikrai. Įdedu PDF'ą. Perversk srolintoju ir ten rasi viską, ko nori. Ir vidaus foto taip pat. informacijos nuoroda
Papildau:
Jei būtu noras turėti tokį daigtą, vieneto kaina būtu 420€ ant LT. Galiu organizuoti parsiuntimą. Turiu šiokią tokią prieigą.

[ Redaguota Pn Lap 09 2018, 09:47 ]
Į viršų
zam0lskis
Št Lap 10 2018, 12:34
Užsiregistravęs dalyvis #1170
Prisijungta: Kt Bal 15 2010, 04:21

Vieta: Kalabybiskis
Pranešimų: 3324
nesimato is tu foto veikimo principo .
matau tik kad ant tu gaidisku wago tipo jungciu...
del tu 100w, nori pasakyt prietaisas sureguoja tik kai jau varo tinklan bent 100W?
ar kai vartojimas nukrenta maziau 100W? ta prasme koki konkreciai blokavimo rezima ten tas imersun palaiko? as teiskaiciau tik kad pwm principu apkrova sugeba didint ar mazint, kas puiku aisku.
na ir instrukcijoj teraso, kad matavimo dazni garantuoja ne daugiau 1 sekundes ribose... kas pagal mane labai jau letas suveikimas...
kad ten apkabineta informaciniais ekraneliais ir viskas labai kompaktiskai sukista - ispudzio man kazkodel nedaro

[ Redaguota Št Lap 10 2018, 12:48 ]
Į viršų
Julietis
Št Lap 10 2018, 08:58
L.iko E.nergijos O.re
Užsiregistravęs dalyvis #60
Prisijungta: Št Rgs 27 2008, 10:33

Vieta: Joniškio rajonas, Kirnaičiai
Pranešimų: 620
Blyn Zamolski, rašai, kaip dvi dienos susidomėjimą parodęs veikėjas šiomis temomis. Kodėl tave glumina 100W? Na taip. Prietaiso jautrumas tarkim nuo tiek prasideda. Ir jis pajautęs judėjima ESO kriptimi, PWM režimu prijunginėja apkrovą, kad tas 100W dingtu. Kas čia tau taip nesuprantamo. Juk ne kosminį laivą aptarinėjame. Ar tu čia eilinį sykį bandai prisiknist ir išbrokinti prietaisą? Pažįstu tavo braižą. Kažkada ir SaulėsGraža buvo panašiai išdėtas. Bet kai Micius pusvelčiui nutarė atsikrattyti to neišbaigto tautiečių šedevro, pasiėmei jį sau. Su šituo taip nebus. Nelauk. Aš juo patenkintas.
Tave baugina 1sek. suveikimo laikas? Koks energijos kiekis pakliūna į svetimą tinklą per tokį laiką, tekėdamas 100W galia? Paskaičiuok. Juk tu vis karts nuo karto pateiki savo skaičiavimo išklotines, kai bandai įrodyti kad pas kažką (bet ne pas tave), atsirado kažkas naujo ir modernaus. Oi Zamolski-Zamolski,- kas iš tavęs užaugs...
Į viršų
Micius
Št Lap 10 2018, 11:28
Užsiregistravęs dalyvis #1762
Prisijungta: Št Bir 11 2011, 08:12

Vieta: Vikonys, Anykščių raj.
Pranešimų: 3126
Šiaip tai NectarSun visai kitam dalykui skirtas, ir ne toks jau blogas. Prašyčiau Juliečiui nedėti su šūdais LT gaminio O Zamas tai galvoja, kad jau jis tai padarytų kelis šimtus eurų kainuojantį prietaisą, kuris nanosekundžių tikslumu matuotų ir viską reguliuotų
Į viršų
zam0lskis
Št Lap 10 2018, 12:53
Užsiregistravęs dalyvis #1170
Prisijungta: Kt Bal 15 2010, 04:21

Vieta: Kalabybiskis
Pranešimų: 3324
taigi tinklu skaitliuke atminties registrai yra. kiekis nesvarbu nei man jei jiems. tinklams svarbu tik faktas. prades knist prota - kad gadini skaitliuka ir kaisios istrauktus logus. kokia nors bauda dar ipis. paskaityk gal kada vartojimo taisykles kokias. o dabar isvis distanciniu budu informacija is logu rinks. testuoja jau. baudas delios automatizuotu programiniu budu...
jus cia durnius vaizduojat, ar is tikro tokie? nafik man ten reikalingas ribotuvas uz 420€, kur net negali pasirinkt 100% atbulinio blokavimo rezimo?
Julietis rašė ...

Blyn Zamolski, rašai, kaip dvi dienos susidomėjimą parodęs veikėjas šiomis temomis. Kodėl tave glumina 100W? Na taip. Prietaiso jautrumas tarkim nuo tiek prasideda. Ir jis pajautęs judėjima ESO kriptimi, PWM režimu prijunginėja apkrovą, kad tas 100W dingtu. Kas čia tau taip nesuprantamo. Juk ne kosminį laivą aptarinėjame. Ar tu čia eilinį sykį bandai prisiknist ir išbrokinti prietaisą?


kad ten 100W man bus nuostolis - man isvis pofig... as klausiu apie blokavimo rezimus, o tu net nesugebi atsakyt i klausima, atseit taves apie ypac paprasta prietaisa...
P.S. su kosmosu gal irgi nesnekek

[ Redaguota Št Lap 10 2018, 12:59 ]
Į viršų
Julietis
Št Lap 10 2018, 08:04
L.iko E.nergijos O.re
Užsiregistravęs dalyvis #60
Prisijungta: Št Rgs 27 2008, 10:33

Vieta: Joniškio rajonas, Kirnaičiai
Pranešimų: 620
Blyn - Zamolski, tai tu siūlai žmogui statyti 10kW elektrinę, o registruoti tik 3kW elektrinę nebijodamas sankcijų, tai baidaisi 100W galios, sekundes dvi patekėjusios į svetimą tinklą. Nieko tam skaitliukui nesidaro. O jei ir darosi, tai tu už tai susimoki sava įtekėjusia energija. Sakyčiau, kad skaitliukas nuo to skaičiuotu atagal, tada galbūt ir vertėtu drebėti dėl tariamojo skaitliuko atsukinėjimo. O dabar ko čia drebėti.
Kaip tu suvoki blokavimo rėžimą? Užmegstą mazgą ant laido, kad energija netekėtu?
Tai gi rašiau, kad prijunginėjama analogiško dydžio apkrova namų tinkle, kad NEBEBŪTU anapus daviklio srauto. Daviklis ir gi turi reikšmię kokia kriptimi uždėsi. Pradžioje buvau uždėjęs atbulai, tai kuo daugiau teka energijos iš ESO į namus, tai tuo daugiau didina apkrovą. Supratau, kad atbulai uždėtas. Atrodo šūdas ten. Ritė su uždaromu konturu. O jautri kad ją kur.
Į viršų
dziugas
Sk Lap 11 2018, 07:58
Užsiregistravęs dalyvis #64
Prisijungta: An Rgs 30 2008, 12:31

Vieta: Klaipeda
Pranešimų: 1028
Pradejus dometis Immersun, galvoju butu galima paciam pabandyti pasidaryti. Pasirodo yra zmoniu kurie turi idirbio, darbsciu ranku burelis, panaudojo teristoriu apkrovai reguliuoti, ka as ir masciau naudoti. informacijos nuoroda
Į viršų
Eiti į puslapį  1 2 3 ... 15 16 17  

Persikelti:     Į viršų

Nario spalvos kodas:
Pagrindinis Administratorius, Administratorius, Forumo Moderatorius, Nariai

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System